Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: .44 »

Shelton pisze:Posłuchaj nie rozmawiałeś to się nie wypowiadaj. Jak zamierzasz sobie pobluzgać, to zrób to na kim bliskim.

Pawełek się wpierw ze mną dogadał, a później cytuje: ze względu na zdanie swojego kolegi admina niestety muszę cię poświęcić i wybieram ciebie. Rozmowy nagrywam więc wszystko mam zarchiwizowane, tak traktować się nie dam i wiem co kto powiedział.

Jak nie wiesz jaka przebiegała rozmowa to po prostu zamknij swoją jadaczkę i się nie wypowiadaj, no chyba, że chcesz zaplusować to rozumiem. Nie masz pojęcia nie pisz. Jak jesteś pieskiem liżącym łapę pana to liż ją w ciszy, nie musisz tego robić głośno.

Prosiłem o zamknięcie wątku i skaskowanie profilu, dlatego odpisałem. Jeszcze jakich chory emocjonalnie przydupas będzie w tym wątku plusował?



https://www.google.pl/search?q=MA%C5%9A ... CS0QsAQIGg

To powinno uleczyć twą dolegliwość. Nie żałuj sobie, smaruj grubo.
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Tommy »

Ja was wszystkich przepraszam za tego agenta ale to on tu wszedł i to pisał.
Dostał ban na e-mail oraz nazwę użytkownika. IP ma zmienne więc tu nie poradzę, ale gdyby coś będę kopał.
Duna
Posty: 18
Rejestracja: sob 05.mar.2016 - 16:25
Lokalizacja: Lubliniec
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Duna »

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz :D
Olać, nie karmić, to sam zniknie
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Heron »

Oooo ... nie mialem wczesniej czasu a teraz doczytalem. Na nieszczescie z uwagi na to ze juz wiem jakie jest zdanie @S mam tez rozmowy nagrane. Wiem co mowilem. Nie powiedzialem admin, tylko admini nie sa zainteresowani wspolpraca z nim i ze wole stracic jednego usera niz choc jednego admina na grupie. Trudno :) plakac nie bede...ani nikt :) bo jak ktos nie potrafi zrozumiec ze ktos nie chce wspolpracowac to co my poradzimy? Lac to, zycie toczy sie dalej. Niestety, dorobilismy sie trolla o 'hrabjofskich' manierach :D
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Arab »

Do szeltonka o ile wiem to nie możesz nagrywać rozmów bez uzyskania zgody drugiej strony .
cyt. "rozmowa będzie nagrywana ,jeżeli nie wyrażają państwo zgody ,proszę zakończyć połączenie" :shock:
Mniemam iż zdajesz sobie sprawę że sam złamałeś prawo ?
Więc nie rób fochów ,nie strasz ,tylko stul uszy po sobie ,przeproś i odejdż z resztkami honoru jaki ci pozostał !
ODPOWIEDZ