Kurs - uprawnienia "prowadzącego strzelanie"

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Dzik
Posty: 3
Rejestracja: pn 04.paź.2010 - 19:06
Moja broń:

Kurs - uprawnienia "prowadzącego strzelanie"

Post autor: Dzik »

Cześć!

W najbliższym czasie będzie organizowane w Grudziądzu szkolenie, którego zwieńczeniem ma być uzyskanie uprawnień "prowadzącego strzelanie".

W tej chwili ponoć organizator zgromadził 6-ciu kursantów - według informacji jakie uzyskałem w rozmowie tel. z organizatorem, gdyby było przynajmniej 12 chętnych, cena za specjalizację wyniosłaby ok. 100zł (do wyboru broń: pneumatyczna, palna kulowa, śrutowa, maszynowa).

Ja także mam zamiar wziąć udział w kursie, czyli jestem ponoć siódmy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.

Pozdrawiam!
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Koledzy - polecam!
Stówka to nie wygórowana cena, a to chyba jedyny sposób by mieć prawo, jako cywil strzelać z pistoletu automatycznego. Nim zdobyłem ten plastik mogłem tylko popatrzeć jak się szkolą ochraniarze na Glauberycie czy RAK-u 8)
Dzik
Posty: 3
Rejestracja: pn 04.paź.2010 - 19:06
Moja broń:

Post autor: Dzik »

UWAGA!

Kurs w Grudziądzu odwołany - przeniesiony do Bydgoszczy.

Organizuje "LOK".

Cena:

szkolenie podstawowe 250zł + za 100zł (centralny zapłon, gładka lufa, i broń maszynowa) - ponoć 100zł ma kosztować wszystko, a nie pojedyncza opcja.

Zainteresowanych proszę o kontakt ze mną - tel. mobilny: 608 273 988

Szkolenie odbędzie się 21-22 maja, rozpocznie się o godzinie 9:00 (godzina może ulec zmianie).
Zgłaszać chęć wzięcia w nim udziału można do 14.5.2011
Ostatnio zmieniony śr 20.kwie.2011 - 19:29 przez Dzik, łącznie zmieniany 1 raz.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Post autor: stangret »

Jakieś specjalne wymagania trzeba spełnić aby się załapać i co dokładnie daje ta licencja?
Dzik
Posty: 3
Rejestracja: pn 04.paź.2010 - 19:06
Moja broń:

Post autor: Dzik »

Żadnych specjalnych wymogów spełniać nie trzeba, daje dokładnie to co wynika z jej nazwy - posiadając takie uprawnienie można korzystać ze strzelnicy bez nadzoru prowadzącego strzelanie (nie trzeba fatygować kolegów), i "opiekować" się kolegami którzy takowego kursu nie ukończyli.
Im w stowarzyszeniu więcej ludzi z takimi uprawnieniami tym wygodniej można zorganizować strzelanie - zawsze znajdzie się ktoś komu będzie pasowało żeby się spotkać i poprowadzić strzelanie.

Jeżeli nie jesteś w żadnym stowarzyszeniu, klubie itp. to na niewiele się Tobie przyda stangret
ODPOWIEDZ