POZYCJONOWANIE

podstawowe informacje
ODPOWIEDZ
wojciech332
Posty: 2
Rejestracja: sob 30.mar.2019 - 08:58
Moja broń: brak

POZYCJONOWANIE

Post autor: wojciech332 »

Kilka dni temu powiedziałem mojemu kumplowi żeby skorzystał z bardzo dobrej firmy .....

[Za reklamowanie uporczywe obcych firm - spam komercyjny 7 dni urlopu i ostrzeżenie. Następnym razem out z naszego forum.]
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: POZYCJONOWANIE

Post autor: Wycior »

Człowieczku, już raz próbowałeś pakować się tu z twoją chamską reklamą. Rób, proszę, swoje kupy gdzie indziej. Za pierwszym razem MODERATOR potraktował cię pobłażliwie. Ciekawe czy tym razem też tak postąpi, zwłaszcza gdy zauważy że zabrałeś się za paskudzenie i w innych wątkach?
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: POZYCJONOWANIE

Post autor: Wycior »

NASTĘPNY RAZ niestety już nastąpił. Gość wydaje się być nieuleczalnym recydywistą:
viewtopic.php?f=43&t=6057
piotr7
Posty: 12
Rejestracja: ndz 02.lut.2020 - 22:50
Moja broń: Remington New Army, 1858, .44, 8", Pietta, black

Re: POZYCJONOWANIE

Post autor: piotr7 »

Jak już jesteśmy przy pozycjonowaniu, nie dałoby się usunąć niektórych haseł typu broń tak żeby firmowe blokady przepuszczały stronę? Nie znam się na tym ale bron. pl czytam bez problemu a tutaj wyskakuje "weapons and bombs cagegory".
P.

PS właśnie zdałem sobie srawę, że co prawda czytam forum od kilku miesięcy ale jest to mój pjerwszy post.
Zatem: dzień dobry wszystkim, mam na imię Piotr, wiek 50+, przymierzam się do rozpoczęcia przygody z cp, na razie etap czytania i oglądania yt.
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 815
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Re: POZYCJONOWANIE

Post autor: Czarnowidz »

Witaj Piotrze!
ODPOWIEDZ