Pierwsza Bron Czarno prochowa

podstawowe informacje
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

RedGuy pisze: śr 07.sie.2019 - 23:08
ramzes8410 pisze: wt 06.sie.2019 - 23:22 Witam
Właśnie kupiłem pierwszy rewolwer czarnoprochowy ale jeszcze nie posiadam Europejskiej karty broni czy mozecie prosze pomuc.
Pozdrawiam
Mikolaj
Wiem że to już nieistotne ale tak z czystej ciekawości wytłumacz proszę jak krowie na rowie w czym mieliśmy pomóc? W nabyciu prochu, wybraniu strzelnicy, pomóc przy pierwszym strzelaniu? Zakładam że nikt tutaj nie jest jasnowidzem a z tego posta raczej wynika że chciałbyś by ci ktoś EKB załatwił ;(
Powiedziano mi ze niemoge tego napisac publicznie ale dokldnie tak jak napisales chodzilo mi o te nabywanie albo urzyczenie CZ.P
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

RedGuy pisze: śr 07.sie.2019 - 23:08
ramzes8410 pisze: wt 06.sie.2019 - 23:22 Witam
Właśnie kupiłem pierwszy rewolwer czarnoprochowy ale jeszcze nie posiadam Europejskiej karty broni czy mozecie prosze pomuc.
Pozdrawiam
Mikolaj
Wiem że to już nieistotne ale tak z czystej ciekawości wytłumacz proszę jak krowie na rowie w czym mieliśmy pomóc? W nabyciu prochu, wybraniu strzelnicy, pomóc przy pierwszym strzelaniu? Zakładam że nikt tutaj nie jest jasnowidzem a z tego posta raczej wynika że chciałbyś by ci ktoś EKB załatwił ;(
Powiedziano mi ze nie moge tego napisac publicznie ale dokldnie tak jak napisales chodzilo mi o te nabywanie albo urzyczenie CZ.P
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: nerokpl »

ramzes8410 pisze: czw 08.sie.2019 - 00:39 Wiesz kolego trudno jest ci sie pewnie domyslec wiec ci podpowiem jak dobry papa synkowi moze jest tak ze moj komputer nie ma polskich liter alfabetu przeciez jest sie tak trudno sie domyslec prawda? I moze jest tak ze mam dysgrafie nie przyszloci to do glowy zanim napiales ten przesmiewczy post? ...
Pozdrawiam
A nie domyśliłeś się, że takie posty na pewno wpłynął na decyzję o pomocy. Wniosek o EKBP napisałeś też bez polskich znaków i takim stylem jak posty?
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: RedGuy »

No to nie czaj się człowieku tylko pisz. EKB jest potrzebne tylko do tego by kupić proch na terenie Polski ale wystarczy wyjechać do Czech i kupisz bez tego papierka. U nas tez spokojnie bez EKB nabędziesz czecha. Jest sporo osób jeżdżących i w tamtą stronę które odstąpią w razie potrzeby trochę pudru, - wystarczy poszukać na forum ;)
ramzes8410 pisze: czw 08.sie.2019 - 00:39 Wiesz kolego trudno jest ci sie pewnie domyslec wiec ci podpowiem jak dobry papa synkowi moze jest tak ze moj komputer nie ma polskich liter alfabetu przeciez jest sie tak trudno sie domyslec prawda? I moze jest tak ze mam dysgrafie nie przyszloci to do glowy zanim napiales ten przesmiewczy post? Choc i tak pewnie nie wiesz co to znaczy, ale skoro juz napisales i mnie oceniles to pozwol ze ja uczynie podobnie z toba. Wygladasz mi czlowieka narcyza nieumiejacego uszanowac trudnosci innych ludzi, uznajesz ze jest to smieszne wiec piszesz post upokarzajac tym osobe publicznie. Czy robisz to tez jak widzisz osobe na wozku inwalickim ? Ale nie widzisz tego ze sam sie osmieszasz bo jeste tylko zalosnym narcyzem kturemu wydaje sie ze wie wszytko najlepiej.
Pozdrawiam
Na twoim miejscu bym tak się nie sadził bo to nie my cię na siłę tu wciągnęliśmy tylko ty przyszedłeś po prośbie. Niejeden cwaniaczek już tu był i poszedł w niebyt. Jakbyś na początku napisał o swych problemach z pisownią np. "sory za byki mam dysgrafię i kompa bez polskich liter" to nikt by ci uwagi na to specjalnie nie zwracał. Nikt nie wytyka ci tu twoich dysfunkcji tylko najzwyklej w świecie ciężko się taki tekst czyta. Nawiasem mówiąc masz fart że odezwał się najspokojniejszy z moderatorów (VIP pod awatarem) bo zdarzają się mniej cierpliwi i tyle będzie z twego pisania :; . Podsumowując polecam więcej pokory jak potrzebujesz pomocy.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: mar_kow »

ramzes8410 pisze: czw 08.sie.2019 - 09:06 [...]sam moderator stosuje mowe nienawisci smieje sie publicznie z mojej niepelnosprawnosci a ty zamiast go skarcic to piszesz ze sie sadze pukni sie w glowe tali pierdolnik to tylko w pl ale na szczescie ja tu nie mieszkam!!!!!!!!!! masz racie tylko czas zmarnowany na tym forum jesli mozna to tak nazawac
Mową nienawiści jest wskazanie że nie precyzujesz konkretnych pytań a oczekujesz że ktoś się domyśli o co Ci chodzi ??
ramzes8410 pisze: śr 07.sie.2019 - 22:14 Zadalem wystarczajaco konkretne pytanie i mysle ze reszte juz jest sie latwo domyslec ale to juz nie istotne bo niedlugo bede miec ekb
Zachowujesz się jak blondynka: "MĄŻ: Kochanie zobacz - kupiłem BM-kę, ta która ci się podobała. ONA: - ale to nie ta sama - tamta była czerwona..." :P
Po prostu się nie złość tylko sprecyzuj pytania... Z pierwszego postu naprawdę nic nie wynika.
EKB jak Koledzy wskazali jest Ci niepotrzebne do strzelania - proch da się kupić bez tego. EKB będzie Ci potrzebne jeżeli będziesz przewoził broń przez granicę (bo podobno nie mieszkasz w pl). Użyczanie jest możliwe osobom pełnoletnim, przy czym odpowiadasz za ewentualne skutki prawne. Sprzedaż i kupno najlepiej na podstawie umowy kupna/sprzedaży (dobrze mieć fakturę sklepu) jeżeli chcesz broń rejestrować. Strzelanie tylko na strzelnicach przestrzegając regulaminu obiektu (bywają różne obostrzenia).
Jeżeli napiszesz w jakim kraju mieszkasz to na pewno ktoś będzie wiedział jakie tam obowiązują przepisy prawne odnośnie posiadania i używania broni CP. W Niemczech np. można mieć broń CP bez pozwolenia tylko jednostrzałową, rewolwery posiadają tylko jedną komorę - reszta zaspawana...
A pytania na Forum możesz stawiać jawnie o ile nie naruszają paragrafów prawnych i nie niosą "mowy nienawiści" jak to nazywasz (fajnie jest przeczytać Regulamin).
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: RedGuy »

ramzes8410 pisze: czw 08.sie.2019 - 09:06 Co ty kolego piepszysz jakie sadzisz? sam moderator stosuje mowe nienawisci smieje sie publicznie z mojej niepelnosprawnosci a ty zamiast go skarcic to piszesz ze sie sadze pukni sie w glowe tali pierdolnik to tylko w pl ale na szczescie ja tu nie mieszkam!!!!!!!!!! masz racie tylko czas zmarnowany na tym forum jesli mozna to tak nazawac
Miałem ci tu coś na temat odpisać ale po twej pięknej wypowiedzi napiszę jedno. Jak ci się nie podoba to wypie...laj i nie rób tu fermentu. W d... mam jaki masz komputer i nie jesteś dzięki niemu świętą krową. Nikt nie jest jasnowidzem i nie będzie cię tu przepraszać że żyje bo piszesz z błędem. Przez lata nie było żadnych dysleksji czy dysgrafii i ludzie z tymi utrudnieniami sobie radzili więc nie rób z siebie wielkiego pokrzywdzonego. Jak chcesz by cię traktowano normalnie to tak się zachowuj a nie oczekujesz że cię będą prowadzać przez życie za rączkę jak dzieciaczka - otrząśnij się. "Mowa nienawiści" nic mnie tak nie wnerwia jak wtykanie tego modnego obecnie zwrotu wszędzie by tylko pokazać "jaki to ja jestem bidny". Jak nie dorosłeś do krytyki to zajmij się hodowlą kwiatów - musiałem to z siebie wyrzucić, a teraz moderator może mi dowalić.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: stangret »

ramzes8410 pisze: czw 08.sie.2019 - 09:06 Co ty kolego piepszysz jakie sadzisz? sam moderator stosuje mowe nienawisci smieje sie publicznie z mojej niepelnosprawnosci a ty zamiast go skarcic to piszesz ze sie sadze pukni sie w glowe tali pierdolnik to tylko w pl ale na szczescie ja tu nie mieszkam!!!!!!!!!! masz racie tylko czas zmarnowany na tym forum jesli mozna to tak nazawac
Za normalnych czasów, w szkole za takie pisanie była pała w dzienniku i łapy dla utrwalenia błędów. Czytać się nie da :-? To po pierwsze
To co napisałeś to dla mnie "mowa nienawiści"
Wolno mi to tak zinterpretować? Wolno :-P
A jest już "mowa miłości" w tej całej poj...j nowomowie?
Jak na razie to przeważa "mowa głupoty" 8)
Flaki mi się wywracają jak czytam takie pierdoły.
ODPOWIEDZ