Pierwsza Bron Czarno prochowa

podstawowe informacje
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

Witam
Właśnie kupiłem pierwszy rewolwer czarnoprochowy ale jeszcze nie posiadam Europejskiej karty broni czy mozecie prosze pomuc.
Pozdrawiam
Mikolaj
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: Irek M »

Pomuc raczej nie ale pomóc pewnie tak. Na czym ma polegać ta pomoc? Wcale nie musisz wyrabiać EKB.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: zbiho »

Napisz chociaż skąd jesteś, żebym nie musiał pomagać z 500 km.
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

Tak macie racie jestem z Sulejowka pod warszawa
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: Irek M »

ramzes8410 pisze: śr 07.sie.2019 - 16:13 Tak macie racie jestem z Sulejowka pod warszawa
Jak to mamy rację? Ani ja , ani kolega nie wiedzieliśmy - chyba - że jesteś z Sulejówka.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: zbiho »

To nie miałem racji, tylko 330 km.
A jak Ci można pomóc?
Kulki mogę sprzedać, chyba że wpadniesz po proch po drodze w góry.
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

Chetnie bym przyjechal ale zostal mi jeszcze tydzien urlopu w PL jutro skladam podanie o ekb ale pierwsze strzelanie dopiero nastepnym razem. Szkoda tylko ze tak malo osob sie odezwalo a mowiono mi ze towarzytwo strzeleckie jest zzyte.
Pozdrawiam
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: Wycior »

Dlaczego szkoda? Wolałbyś aby więcej osób opieprzyło Cię za niechlujne językowo i niekonkretne formułowanie zapytań? Jeżeli chcesz żeby ktoś poświęcił czas na pomoc Tobie to zainwestuj więcej swojego czasu w staranne, obszerne i informatywne pisanie własnych postów.
Ostatnio zmieniony śr 07.sie.2019 - 22:12 przez Wycior, łącznie zmieniany 2 razy.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: Irek M »

Ale w jakim celu mieliby wypowiedzieć się inni skoro nie zadałeś żadnego konkretnego pytania. Napisałeś, że kupiłeś broń i czy możemy Ci pomóc. Pomogłem pisząc, że wcale nie musisz wyrabiać EKB.
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

Zadalem wystarczajaco konkretne pytanie i mysle ze reszte juz jest sie latwo domyslec ale to juz nie istotne bo niedlugo bede miec ekb
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: Wycior »

Zatem mamy nadzieję że strzelanie pójdzie Ci lepiej niż pisanie. Samych dziesiątek!
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

Wiesz odp ci tak, to co napisalem zostalo mi poradzone przez bardzo doswiadczonego strzelca i mysle ze nawet osoba malo inteligentna wpadnie sdzybko na pomysl o co chodzi. Dzieki za nadzieje ale jak mowi stare polskie powiedzenie umiesz liczyc itd
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: Wycior »

Ten "bardzo doświadczony strzelec" poradził Ci zrezygnować z ortografii i interpunkcji, nie mówiąc o polskich znakach diakrytycznych?
Ostatnio zmieniony śr 07.sie.2019 - 23:09 przez Wycior, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: RedGuy »

ramzes8410 pisze: wt 06.sie.2019 - 23:22 Witam
Właśnie kupiłem pierwszy rewolwer czarnoprochowy ale jeszcze nie posiadam Europejskiej karty broni czy mozecie prosze pomuc.
Pozdrawiam
Mikolaj
Wiem że to już nieistotne ale tak z czystej ciekawości wytłumacz proszę jak krowie na rowie w czym mieliśmy pomóc? W nabyciu prochu, wybraniu strzelnicy, pomóc przy pierwszym strzelaniu? Zakładam że nikt tutaj nie jest jasnowidzem a z tego posta raczej wynika że chciałbyś by ci ktoś EKB załatwił ;(
ramzes8410
Posty: 8
Rejestracja: wt 06.sie.2019 - 23:09
Moja broń: brak

Re: Pierwsza Bron Czarno prochowa

Post autor: ramzes8410 »

Wycior pisze: śr 07.sie.2019 - 23:08 Ten "bardzo doświadczony strzelec" poradził Ci zrezygnować z ortografii i interpunkcji, nie mówiąc o polskich znakach diakrytycznych?

Wiesz kolego trudno jest ci sie pewnie domyslec wiec ci podpowiem jak dobry papa synkowi moze jest tak ze moj komputer nie ma polskich liter alfabetu przeciez jest sie tak trudno sie domyslec prawda? I moze jest tak ze mam dysgrafie nie przyszloci to do glowy zanim napiales ten przesmiewczy post? Choc i tak pewnie nie wiesz co to znaczy, ale skoro juz napisales i mnie oceniles to pozwol ze ja uczynie podobnie z toba. Wygladasz mi czlowieka narcyza nieumiejacego uszanowac trudnosci innych ludzi, uznajesz ze jest to smieszne wiec piszesz post upokarzajac tym osobe publicznie. Czy robisz to tez jak widzisz osobe na wozku inwalickim ? Ale nie widzisz tego ze sam sie osmieszasz bo jeste tylko zalosnym narcyzem kturemu wydaje sie ze wie wszytko najlepiej.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ