Pytanie o CP

podstawowe informacje
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Pytanie o CP

Post autor: .44 »

Harnas pisze: pn 05.sie.2019 - 00:37 Smith .50 właśnie o cos takiego mi chodzilo :-)
Przepraszam, ze Was męczę ale ciekawy jestem czy jest cos z podobnym systemem działania tyle, że w mniejszym budżecie? Może być mniejszy kal. bo chyba taniej wtedy w eksploatacji jest :-)
Nie ma tańszych od Smitha czy Gallagera, one są najtańsze. Jeśli chcesz dobrze się bawić to do karabinu dolicz jeszcze równowartość dwóch budżetowych karabinów strzelających kulką ma łatce. Drogi proch, dobre smary, sprzęt do odlewania pocisków, 40-50 gilz. Tu się nie da po taniości. Jedynie na pociskach można zaoszczędzić lejąc je samemu. Taniej prawie złotówka na sztuce i wiesz co masz. Używając szwajcarski proch i smary SPG I Bore Butter kupione w Stanach i lejąc pociski mam tańsze strzelanie niż ktoś kto sypie cześka, nie daje smaru lub używa badziewia w stylu Lightning i kupuje pociski na Allegro.Jeżeli bierzesz pod uwagę mniejszy kaliber bo taniej to wybacz, zabawa odtylcówką nie dla Ciebie.

Kupno karabinu Smith czy Gallager
ze szpejem potrzebnym aby zacząć strzelać(strzelać a nie się wkurzać że gilzy wyjąć aię nie da bo nagar albo bo w tarczę trafić nie idzie) to wydatek rzędu 6-7 tysięcy.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Pytanie o CP

Post autor: mar_kow »

Harnas pisze: pn 05.sie.2019 - 10:18 Zastosowanie tak jak większość: Tarcza, puszki. Mile spędzenie czasu na strzelnicy. Dlatego myślę o czymś ekonomicznym w użytkowaniu zeby mieć frajdę i zeby jeszcze na draże albo 7daysa wystarczyło :)
Do takiego strzelania zapewniam Cię wystarczy używany Hawken - z akcesoriami wyniesie do 1.5-1.7 tys. zł. a zabawa przednia. Jak nie podpasuje to łatwo sprzedać.
.44 pisze: pn 05.sie.2019 - 22:41 [...]
Kupno karabinu Smith czy Gallager
ze szpejem potrzebnym aby zacząć strzelać(strzelać a nie się wkurzać że gilzy wyjąć aię nie da bo nagar albo bo w tarczę trafić nie idzie) to wydatek rzędu 6-7 tysięcy.
W tym przypadku jak chcesz szybko strzelać to już można pomyśleć o pozwoleniu - jeżeli będziesz wszystko kupował tak jak Kolega @.44 pisze to strzelanie scalakami może wyjść nawet taniej z bronią włącznie... No i oczywiście znacznie prościej...
Harnas
Posty: 17
Rejestracja: sob 03.sie.2019 - 13:20
Moja broń: brak

Re: Pytanie o CP

Post autor: Harnas »

Macie rację, jednak mnie nie stać na takie od tyłu.
Myślałem, że to troszkę taniej wyjdzie. One są kilka razy droższe od normalnych na pozwolenie strzelb, kbks itd.

A taki budżetowy hawken na początek ? Możecie polecić jakiś model, który da dużo radości ?

Jeszcze raz dziękuję za aktywność :-) :piwo:
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Pytanie o CP

Post autor: stangret »

Na początek Investarm .45
Postrzelasz i kulą na łatce i pociskiem. Dodatkową zaletą jest przyspiesznik.
Harnas
Posty: 17
Rejestracja: sob 03.sie.2019 - 13:20
Moja broń: brak

Re: Pytanie o CP

Post autor: Harnas »

Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Pytanie o CP

Post autor: Len »

Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Pytanie o CP

Post autor: mar_kow »

Tu Kolega sprzedaje: viewtopic.php?f=69&t=5425
Harnas
Posty: 17
Rejestracja: sob 03.sie.2019 - 13:20
Moja broń: brak

Re: Pytanie o CP

Post autor: Harnas »

dziekuje :-)
Harnas
Posty: 17
Rejestracja: sob 03.sie.2019 - 13:20
Moja broń: brak

Re: Pytanie o CP

Post autor: Harnas »

Panowie zapytam jeszcze o ten model https://elcolt.pl/pl/p/Karabin-Deerhunt ... 3605E/3633

Cena bardzo niska. Co to warta ?
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Pytanie o CP

Post autor: Irek M »

"Zabawka" metrowej długości. Nie bierz tego za takie pieniądze.
Harnas
Posty: 17
Rejestracja: sob 03.sie.2019 - 13:20
Moja broń: brak

Re: Pytanie o CP

Post autor: Harnas »

Dzięki :-) właśnie tak mi się wydawało
ODPOWIEDZ