Sklepy Śląsk

podstawowe informacje
ODPOWIEDZ
Zibi6891
Posty: 18
Rejestracja: ndz 30.gru.2018 - 18:29
Moja broń: brak

Sklepy Śląsk

Post autor: Zibi6891 »

Witam myślę że w odpowiednim dziale jak nie to przepraszam. I pytanie polecacie jakieś sklepy z bronią i rewolwerami CP najlepiej ze Śląska. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Sklepy Śląsk

Post autor: RedGuy »

Ja swój pierwszy zakupiłem w Pentagonie w Katowicach. Maglowałem gościa pytaniami a on cierpliwie odpowiadał. Gdy zabrałem rewolwer do domu i po dokładnym sprawdzeniu okazało się że jest niewielka nieosiowość. Podjechałem znów do sklepu i bez problemu zrobiliśmy kilka przymiarek innych bębnów po czym odmieniłem świeżo nabytego Remika na Colta Army. Tak więc Pentagon polecam.
Nie bój się zakupów przez neta, nieraz jest sporo taniej a poza tym zawsze możesz odesłać jak ci nie będzie odpowiadał.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Sklepy Śląsk

Post autor: slaw29 »

Tylko Pentagon - jak będziesz mądry to jeszcze mi flaszkę postawisz za tą doradę .
Zibi6891
Posty: 18
Rejestracja: ndz 30.gru.2018 - 18:29
Moja broń: brak

Re: Sklepy Śląsk

Post autor: Zibi6891 »

slaw29 pisze: wt 01.sty.2019 - 17:05 Tylko Pentagon - jak będziesz mądry to jeszcze mi flaszkę postawisz za tą doradę .
Odwiedzę więc i zobaczymy fakt internety kuszą rabatami itp ale zobaczymy 😀
Raukos
Posty: 3
Rejestracja: sob 06.kwie.2019 - 07:12
Moja broń: brak

Re: Sklepy Śląsk

Post autor: Raukos »

Również tam robiłem pierwszy zakup, to miejsce gdzie poczuć się można jak prawdziwy klient który zostawia nie małe pieniądze, dostałem odpowiedzi na wszystkie pytania nawet mailowe już po zakupie rewolweru. Polecam ... i czy ktoś wie kiedy wznawiają sprzedaż CP ?? chciałem u nich własnie kupić drugi rewolwer.
Jano
Posty: 7
Rejestracja: pn 06.sty.2020 - 14:12
Moja broń: brak

Re: Sklepy Śląsk

Post autor: Jano »

Macie jakieś doświadczenia związane ze sklepem z Żywca Military-zone ?
shutafak
Posty: 3
Rejestracja: ndz 22.mar.2020 - 10:35
Moja broń: Remington 1858. 44 5.5

Re: Sklepy Śląsk

Post autor: shutafak »

A gdzie na Śląsku czarny proch można kupić? Wiem, że w Czechach jakby co ;) .
ODPOWIEDZ