Nowy w CP

podstawowe informacje
ODPOWIEDZ
Henk

Nowy w CP

Post autor: Henk »

Witajcie.
Tematem CP zainteresowałem się niedawno. Nie mam jeszcze żadnego strzeladła, ani doświadczenia. W latach 90-tych odbyłem zasadniczą służbę wojskową, więc liznąłem trochę kałasza. Kilka lat temu strzelałem z pneumatyków PCP i sprężynowych. To tyle doświadczenia strzeleckiego. Ten temat powracał u mnie co jakiś czas i tym razem chcę powąchać CP.
Na razie wchłaniam wiedzę z forum i youtuba. Powoli zaczynam się rozglądać za jakimś sprzętem do strzelania (na 90% będzie to najpopularniejszy Remik) i szukam kontaktu ze strzelcami z mojej okolicy (czyli Ślesin, Konin, Licheń), co by się wybrać razem na strzelnicę.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy w CP

Post autor: RedGuy »

Witaj. Przejdź się do sklepu stacjonarnego i przymierz się do danego modelu. Remingtony z różnych firm nie są sobie równe i inaczej leżą w dłoni. Z resztą na forum jest od groma wiadomości jak kupować i sprawdzać. Powodzenia w zakupach :ok: .
Henk

Re: Nowy w CP

Post autor: Henk »

Pierwsze przymiarki zrobię na strzelnicy, a kupować też prawdopodobnie nie będę w sklepie, tylko wezmę używaną sztukę od któregoś strzelca. W sklepie co najwyżej dokupię niektóre akcesoria.
ODPOWIEDZ