Powitać.

podstawowe informacje
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Powitać.

Post autor: Wycior »

Derek pisze: czw 17.sie.2017 - 22:27 musisz trafić w cel
Dobra uwaga, pozostaje tylko kwestia wymiarów tego celu :-?. Nad sformułowaniem "musisz" też bym się zastanowił. Zdarza mi się obserwować na strzelnicy osobników, których główną misją zdaje się być wyprodukowanie płomienia wylotowego o maksymalnym efekcie. Trafienie w cel jest w tych warunkach jakby niechcianym efektem ubocznym a wielkość celu pokrywa się w praktyce z rozmiarami kulochwytu :-D.
Mercury666
Posty: 3
Rejestracja: pt 04.maja.2018 - 16:42
Moja broń: Jeszcze żadna dlatego tu jestem :)

Re: Powitać.

Post autor: Mercury666 »

Witam serdecznie wszystkich.
Jako że to mój pierwszy post na tej grupie,to właśnie myśle że tu jest jego miejsce :)
Aktualnie mieszkam za granicą w Norwegii lecz niedługo planuje powrót do Polski a dokładnie tam z kąd pochodze czyli Trójmiasta.
Na imie mam Krzysiek mam 34 Lata mam wspaniałą żone i cudownego synka i to tak w skrucie ;P.
Tematyką broni interesuje się już od dawna i zamierzam wstąpić w szeregi Czarnoprochowców :)
Możliwe że kiedyś bede chciał i tak wyrobić pozwolenie na broń kolekcjonerska bądz Sportową ale to nie temat na teraz.
Na strzelnicy byłem tylko raz i to 15 lat temu, wtedy strzelałem bodajrze z Makarowa 9mm i można powiedzieć załapałem bakcyla który siedzi do dziś dnia.
Sam posiadam wiatrówke gładkolufową Beretta 92F cała metalową na srut 4.5mm zasilaną Co2 z której korzystam jak tylko jest pogoda na działce :)

Osobiście zastanawiam się nad kupnem broni krótkiej na dzień dzisiejszy najbardziej zainteresowany jestem Uberti Remington 1858 lub Uberti Cattleman 1873. Ale to nic jeszcze pewnego.

Z mojej strony to chyba było by na tyle.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Mercury666
kamilgrzy
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: ndz 13.mar.2016 - 16:54
Lokalizacja: Lubelskie
Moja broń:

Re: Powitać.

Post autor: kamilgrzy »

Witaj.
Mercury666 pisze: pt 04.maja.2018 - 17:02 lub Uberti Cattleman 1873
Nie idź tą drogą :;
Mercury666
Posty: 3
Rejestracja: pt 04.maja.2018 - 16:42
Moja broń: Jeszcze żadna dlatego tu jestem :)

Re: Powitać.

Post autor: Mercury666 »

Rozmumiem. Możesz coś powiedzieć wiecej na temat Remingtona1858 dlaczego on bardziej na + ?

Z góry dziekuje za każą rade i uwage :)
kamilgrzy
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: ndz 13.mar.2016 - 16:54
Lokalizacja: Lubelskie
Moja broń:

Re: Powitać.

Post autor: kamilgrzy »

No forum masz mnóstwo informacji dlaczego NIE Cattleman 1873, nie ma co się powtarzać, równie dużo informacji znajdziesz na http://forum-bron.pl/viewforum.php?f=137.
Mercury666
Posty: 3
Rejestracja: pt 04.maja.2018 - 16:42
Moja broń: Jeszcze żadna dlatego tu jestem :)

Re: Powitać.

Post autor: Mercury666 »

Rozumiem. Nie zasmiecam już i ide chłonąć wiedze. Dzieki wielkie. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ