Dwie klamki, dwa zastosowania- pytanie.

podstawowe informacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jan Smuga
Posty: 19
Rejestracja: sob 07.sty.2017 - 16:02
Moja broń:

Dwie klamki, dwa zastosowania- pytanie.

Post autor: Jan Smuga »

Witam!

Mieszkam we Wrocławiu, zarówno z CP jak i bronią współczesną miałem już do czynienia, ale dość dawno temu. Teraz na fali sentymentu i chęci postrzelania do celu zamierzam się zaopatrzyć w dwie sztuki. I teraz tak- nie wiem, czy są w Polsce jakieś CP konkurencje na strzelanie dynamiczne, ale oglądając ofertę dwóch sklepów (nie wiem też, czy wolno ich nazwę wymieniać na forum ale i tak na pewno wszyscy znają :) ) wytypowałem do "quick shota" dwie sztuki- Colt Snubnose 4" (długi) i Peacemaker Thunderer. "Z oglądu" muszą mieć dobre wyważenie i wygodny chwyt, nie wiem jak z innymi właściwościami. Do strzelania na celność gwarantującego przy tym odpowiednią energię pocisku obstawiam że Remington Target 44, przypomina mi mocno stare S&W Magnum ;) Chętnie łyknąłbym też S&W no 4 "Russian" ale u nas tak jak Schofield, na pozwolenie ("hoplofobiczni"eurosocjaliści powinni mieć osobny krąg w piekle Dantego, ale bez ognia tylko z fosą pełną gówna do wiecznego sprzątania). To na tyle prezentacji, pomysłów i pytań, będę bardzo wdzięczny za pomoc i opinie. J.S.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Dwie klamki, dwa zastosowania- pytanie.

Post autor: Heron »

Tutaj możesz wszystko - pisać, podawać nazwy ... linki, pytania itd. to nie FB :)
ODPOWIEDZ