Mały dylemat

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Mały dylemat

Post autor: Slonik »

A wystarczyłoby, żeby ustawodawca złagodził warunki posiadania broni bocznego zapłonu i takie kombinacje stałyby się zwyczajnie nieopłacalne, bo każdy chętny mógłby przerzucić się na współczesną broń, zamiast narażać się na zarzuty i ryzykować zdrowie, a może i życie, używając różnych wynalazków. Przypuszczam, że grono miłośników „replik” skurczyłoby się wtedy znacząco.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Mały dylemat

Post autor: smith »

"i też kupisz ????
Debilizm sięga dna..."

No chyba nie do mnie to pytanie kolego mar_kow?
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Mały dylemat

Post autor: mar_kow »

smith pisze: czw 13.maja.2021 - 10:19 "i też kupisz ????
Debilizm sięga dna..."
No chyba nie do mnie to pytanie kolego mar_kow?
Pytanie do potencjalnego nabywcy. Nawet jeśli to oryginał to przerobiony z broni pozwoleniowej poprzez zmianę iglicy na kominek.
Zagrożenie jest takie że im więcej takiej przerobionej broni będzie na rynku to policja podejdzie zbiorowo do zagadnienia i będzie rekwirowała "jak leci" każdą broń na którą właściciel nie będzie miał "czerwonej książeczki". A to jest stwierdzenie kolegi policjanta który uczestniczył w odprawie wyższego przełożonego...
Później będą oddawać tę legalną pobierając jeszcze opłatę za przetrzymywanie...
Jeżeli myślicie że tylko my przyglądamy się wypowiedziom na forach czy aukcjom to jesteście w błędzie. Trzeba tylko trochę czasu aż ogarną papierologię która jak wszędzie zalewa biurka, mają też trochę wakatów i bardziej ważne priorytety...
Tak jak wyżej napisałem - zakup to każdego sprawa jak chce sobie skomplikować sytuację...
omjacek
Posty: 2
Rejestracja: pt 01.paź.2021 - 14:59
Moja broń: Remington New Army 5,5

Re: Mały dylemat

Post autor: omjacek »

A jakie pociski stosujesz ?
ODPOWIEDZ