Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Andy88
Bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Andy88 »

Tak krytycznie się panowie wypowiadają na temat tego karabinu a jaki waszym zdaniem będzie dobry w sensie pocisków długich najlepiej kaliber .45 przy w miarę dobrej celności i jakości wykonania?
Staszek L
Bywalec
Posty: 323
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Staszek L »

Karabin jest dosyć fajny cena jest przyzwoita. Tylko jeśli chcesz strzelać na zawodach to nie zostaniesz dopuszczony do prestiżowych konkurencji. Rekreacyjnie jak najbardziej możesz sobie strzelać
Andy88
Bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Andy88 »

Staszek L pisze: czw 18.lut.2021 - 20:22 Karabin jest dosyć fajny cena jest przyzwoita. Tylko jeśli chcesz strzelać na zawodach to nie zostaniesz dopuszczony do prestiżowych konkurencji. Rekreacyjnie jak najbardziej możesz sobie strzelać
Za późno z tym miękkim drewnem już mnie zniechęciłeś.
Andy88
Bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Andy88 »

https://kaliber.pl/karabiny/111774-kara ... al-50.html
A co myślicie i tym karabinie Kodiak(link powyżej) jaką ma celność? I czy dopuszczają na zawodach?
Nerwus2
Posty: 67
Rejestracja: czw 07.sty.2021 - 10:56
Lokalizacja: łódzkie
Moja broń: Jest moja.

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Nerwus2 »

Andy88 pisze: czw 18.lut.2021 - 20:27 Za późno z tym miękkim drewnem już mnie zniechęciłeś.
Jesteś jedyny w swoim rodzaju. Od karabinu do dubeltówki. A to wszystko przez drewno. :brawo:
Andy88
Bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Andy88 »

No ale to jest tez karabin tylko z dwoma lufami prawda?
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: slaw29 »

Andy - Ty już stary forumowicz jesteś . Koledzy chcą jak najlepiej dla Ciebie . Kup sobie Hawkena na kulę na łatce i będziesz zadowolony. O strzelaniu na razie na 300 m zapomnij bo to proste nie jest . Karabinem z szybkim gwintem jak zle dobierzesz pociski i naważki to nawet możesz w tarczę na 25 metrów nie trafić.
Hawkenem i kulą na łatce możesz brać udział w konkurencji Traper i Veterlli . Łatwo taki karabin opanować i radochy wiele.
Przeciwieństwem są karabiny o które pytasz. To bardzo trudne karabiny . Miałeś przykład na karabine Sharps.
Andy88
Bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Andy88 »

slaw29 pisze: czw 18.lut.2021 - 21:35 Andy - Ty już stary forumowicz jesteś . Koledzy chcą jak najlepiej dla Ciebie . Kup sobie Hawkena na kulę na łatce i będziesz zadowolony. O strzelaniu na razie na 300 m zapomnij bo to proste nie jest . Karabinem z szybkim gwintem jak zle dobierzesz pociski i naważki to nawet możesz w tarczę na 25 metrów nie trafić.
Hawkenem i kulą na łatce możesz brać udział w konkurencji Traper i Veterlli . Łatwo taki karabin opanować i radochy wiele.
Przeciwieństwem są karabiny o które pytasz. To bardzo trudne karabiny . Miałeś przykład na karabine Sharps.
Hawkena juz miałem a dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi pozatym w Sharpsie wiele mi nie odpowiada przynajmniej modelu który posiadam nie tylko trudnosc obsługi ale i wiek ponad 40 lat i zero wiedzy na jego temat bo to stary model o którym nic niewiadomo przy okazji zraziłem się do broni używanej bo zawsze są jakieś niedopowiedzenia poza tym krótka lufa tez mi jednak nie do końca odpowiada.
Awatar użytkownika
BEAR
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: pn 27.lut.2017 - 21:11
Moja broń:

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: BEAR »

Andy oczekujesz odpowiedzi precyzyjnej musisz zadać konkretne pytanie. Czytam co piszesz i sam nie wiem co Ci doradzić.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: slaw29 »

Hawkena juz miałem a dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi
Ja przerobiłem wszystko i wracam do Hawkena :lol: . Andy strzelałeś z niego ? Jakie skupienie udało Ci się uzyskać z podparcia . Hawkenem 45 i kulą na łatce to na 100 m możesz postrzelać .
Karabinem odtylcowym i o szybkim gwincie to już bardzo trudne i trzeba dużo czasu i pieniędzy przeznaczyć .
Kubica też zaczynał od gokarta i co jakiś czas przechodził na lepsze modele . Ty jak chcesz mieć z tego radość to też musisz zacząć od kuli na łatce ;) Proste i w sumie dające najwięcej frajdy .
Andy88
Bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Andy88 »

Oczekuje kaliber .45 i żeby trafial nawet na 250-300 metrów w miarę celnie, na długie pociski i żeby nie byl zbyt skomplikowany w obsłudze. No i w granicach 5000 zł albo trochę taniej.
Staszek L
Bywalec
Posty: 323
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Staszek L »

Tryon match NOWY
Andy88
Bywalec
Posty: 301
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Andy88 »

Staszek L pisze: czw 18.lut.2021 - 22:35 Tryon match NOWY
Dlaczego podkreśliłeś słowo nowy? Oraz daj mi jakiś wybor a nie tylko jeden karabin podałeś ale dzięki za propozycję.
Staszek L
Bywalec
Posty: 323
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Staszek L »

Jeśli stać Cię wydać 5000 to nie warto oszczędzać. Lepiej dołożyć nawet 2000 i mieć coś nowego na gwarancji.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1073
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Rolling Block Premium Odprzodowy i karabiny na zamówienie

Post autor: Irek M »

Sparafrazuję wypowiedź Sławka;... Andy, Ty już stary forumowicz jesteś ale brednie wygadujesz jak nowicjusz... Czy Ty choć raz zastanowiłeś się nad tym co wygadujesz czy pleciesz tylko by sobie licznik postów nabijać? I co z tego, że Sharps jest 40 letni. Co to znaczy, że nic o nim nie wiadomo? Ja do tej pory to nic nie wiadomo Twoich wyczynach strzeleckich; miałeś, rozkręcałeś, próbowałeś ale to tylko takie paplanie. Proponowałem Tobie sprawdzenie tego Sharpsa i gilz. Może dobrze, że do tego nie doszło bo na 100% zrobiłbyś sobie krzywdę, przecież nawet nie potrafiłeś zrobić gilz papierowych. Może zacznij od jakichś prostych wiatrówek.
ODPOWIEDZ