Czyszczenie lufy - Pytanie

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
ODPOWIEDZ
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Czyszczenie lufy - Pytanie

Post autor: jamnik22 »

Witam Mam pytanie do bardziej ogarniętych ode mnie . Mam karabin Antonio Zoli technicznie na te lata uważam że jest perfekcyjny spust delikatny luz taki jak powinien być sprężyna mocna słowem świetna sztuka . Ale mam gwoździa z wyczyszczeniem lufy . Nie jest pordzewiała gwint ok ale w środku jest czarna i nie mogę doprowadzić do połysku patyna to nie jest bo na zewnątrz jest do odnowienia więc nikt tej czyności nie wykonał podpowiedzcie jak mogę się do tego zabrać pozdrawiam
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Czyszczenie lufy - Pytanie

Post autor: PosiadaczProcy »

Możeto oksyda? Jeśli tak - to po co ją zdzierać, kilka serii postrzelasz, kilka razy wyczyścisz to może czerń sama się wytrze...
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Czyszczenie lufy - Pytanie

Post autor: wyrzucony »

Tak jak pisałem na beżowym wpierw sprawdź co widzisz. Nawet możesz wsadzić końcówkę śrubokręta do lufy i poświęcić latarką. Światło odbite od płaskiej części pokaże Ci jak jest na prawdę przy wylocie lufy.
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Re: Czyszczenie lufy - Pytanie

Post autor: jamnik22 »

Kolego PosiadaczProcy oksyda to nie jest to karabin starej daty a na zewnątrz oksyda jest w nie najlepszym stanie i będę dopiero ją odnawiał zrobię lufie zdrową kąpiel i zobaczymy technicznie to naprawdę rzadki okaz więc nie powinien być znorany w środku miałem kiedyś antonio zoli z lśniącą lufą a miał luzy na spuście prawiie do końca trochę zabawy i powinno być ok i dzięki za odzew pozdro
ODPOWIEDZ