Zouave cal58 Antonio Zoli

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
ODPOWIEDZ
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: jamnik22 »

Mam mały zonk . kupiłem ten karabin drogą internetową wygląd ładny nic mu nie brakuje ma swój klimacik . Ale mam jeden problem zktórym niebardzo wiem co zrobić . Otóż spust czy naciągnięty czy w tanie spoczynku lata na wszystkie strony i to mocno oddałem such strzał niby działa ale ma takie luzy jak by wcale naciągu nie było co to może być ??? może mi ktoś merytorycznie wytłumaczyć od czego zacząć żeby tą usterkę naprawić ?
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: jamnik22 »

przy okazji odradzam zakupy u tego typa a jeśli jest tu na forum to niech ma odwagę coś na ten temat powiedzieć podaję link do zakończonej aukcji bo to ten karabin kupiłem
https://allegro.pl/oferta/zouave-58-ant ... 8437274074
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: jamnik22 »

Rozebrałem mechanizm spustowy i cała przyczyna tkwi w samym języku spustowym w środku jest blaszka która blokuje i to ona jest wyrobiona można coś z tym zrobić żeby zniwelować luzy ??
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: Irek M »

jeśli jest luz tzn. że dźwignia spustu jest z niska w stosunku do dźwigni uruchamiającej zamek. Mam tak w wielu sztukach. W moim Zouave ale od Dikar też jest luz na spuście: większy gdy kurek leży na kominku czyli po wystrzale. Na bezpiecznym położeniu już jest skasowany ale na napiętym kurku do strzału znowu jest ale troszkę mniejszy od pozycji po wystrzale.
Jak koniecznie chcesz to odkręcę zamek w moim i pokażę jak jest w moim ale to już nie dziś.
A co się stało, że kupujesz odprzodowe skoro pozbywałeś się ich by kupić odtylcowe? :-) Gallagher już był strzelany?
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: jamnik22 »

Galager jest tak doinwestowany że ma u mnie emeruturę jeden kolega z forum go wudział perełka kolekcji a co do odprzodowych nigdy nic do nich nie miałem i też kupuję tylle że mi muszkiety nie leżą jakoś mam jeszcze tego einfielda 140 cm dł i tego albo sprzedam albo zamienie na inny krótszy albo odprzodowy albo odtylcowy wyglądem są zarąbiste ale ja wolę strzelać z krótszych
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: jamnik22 »

Apropo Einfielda jest jak nowy wiem że to nie dział sprzedaży ale jak ktoś sterzela na długie dystanse to go polecam
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: Irek M »

Twoje zabawki Twoja decyzja. Sorry, nie rozumiem. Dałeś Gallaghera do rozwiercenia komory ( gniazdo też) na gilzę większej średnicy - ja toczę sobie idealnie do tej , która jest - i to wszystko po to by wisiał na ścianie? Coś tu kręcicie kolego :-) Ja swojego też kupiłem w idealnym stanie ale nie po to by wisiał na ścianie :-)
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: jamnik22 »

Irek M a skąd jesteś kolego chętnie Cię poznam osobiście i postrzelamy o ile to nie drugi koniec Polski
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1071
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: Irek M »

A też nie widzę skąd Ty jesteś. Ja jestem z Gdańska więc czy to jestdla Ciebie drugi koniec Polski tego nie wiem. Dla mnie to początek :-)
jamnik22
Posty: 58
Rejestracja: ndz 23.cze.2019 - 11:15
Moja broń: brak

Re: Zouave cal58 Antonio Zoli

Post autor: jamnik22 »

Daleko wielkoplska koło Poznania
ODPOWIEDZ