Protoplasta Sharpsa z alledrogo...

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 815
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Re: Protoplasta Sharpsa z alledrogo...

Post autor: Czarnowidz »

Dziękuję Flash. Bardzo mi miło że tak mówisz. :D Ksywa się wzięła z tytułu artykułu z magazynu "Broń i amunicja" z czasów gdy wiedzą o czarnoprochowcach raczkowała. Artykół był zatytuowany "Czarny proch czarno widzę" :lol:

A Ty Irku M się nie wypieraj. Wyraźnie przecież widać że na pierwszym zdjęciu dotykasz kciukiem (jak by nie patrzeć też palec) spustu. ;) :lol:
Flash
Bywalec
Posty: 202
Rejestracja: śr 08.lis.2017 - 11:32
Moja broń:

Re: Protoplasta Sharpsa z alledrogo...

Post autor: Flash »

Irek M pisze: czw 26.wrz.2019 - 16:07 Ta, palec na spuście razi na fotce 1 i 2...Jak Ty Flash dostrzegasz palec na spuście na 1 focie tego Świat nie wie. Jak na drugiej focie mam nie trzymać palca na spuście skoro strzelam? Ąndy88 to może kolega Twój?
to żart był bo Czarnowidz napisał, że na każdym zdjęciu i że to źle :lol:
myślę, że to pasuje: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Wykształcenie ścisłe + nastawinie analityczne przejawia się skłonnościami do krytykowania zdań zawierających "każdy", "zawsze", "nigdy", "wszyscy" itp w przypadkach kiedy takie stwierdzenie jest podważalne lub zgoła nieprawdziwe (jak w tym przypadku).
Przypomina mi się jeszcze definicja "prawie każdy" tj. "każdy z wyjątkiem skończonej ilości" używane w matematyce kiedy mowa np. o liczbach: "prawie każda liczba naturlana jest większa od 100000000000000000000000000"
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Protoplasta Sharpsa z alledrogo...

Post autor: Wycior »

Poprawne byłoby sformułowanie: na każdym z dwóch ostatnich zdjęć ... :-D
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Protoplasta Sharpsa z alledrogo...

Post autor: PosiadaczProcy »

Czarnowidz pisze: śr 25.wrz.2019 - 23:26 No i na każdym zdjęciu palec na spuście... Ech...
Spust, spuścić...hmmm...Czy to aby psimpadkiem nie jest to, co "tygrysy" lub jak kto woli "szowinistyczne męskie świnie" lubią najbardziej? :lol: :lol: :-) :-)
Arab zauważył:
Ostatni Mohikanin ?

Ostatni Mohikanin-Pierwszy Polanin... :-D Kolejność ogniw w łańcuchu dziejów najważniejsza... :lol: :lol:
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Protoplasta Sharpsa z alledrogo...

Post autor: jedna_brew »

kolego Irek M - czemu na drugim zdjęciu strzelasz z karabinu laserowego? :)
ODPOWIEDZ