Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: Wycior »

Zielonorogii pisze: pn 31.gru.2018 - 16:34 Interesuje mnie skupienie, realnie osiągnięty wynik na tarczy + na zawodach.
Przeczytaj proszę temat wątku i zobacz co interesuje jego autora. Jest tam mowa o przystrzeliwaniu Kentucky, nie o sensie dużych naważek, śliny i imperatywie zamieszczania tarcz na forum. O zawodach - też nie. Zamiast robić offtopa proponuję założyć wątek pod tytułem np: Optymalne ładowanie Kentucky pod kątem wygrania zawodów na 100 m.
Zielonorogii
Posty: 53
Rejestracja: pn 24.gru.2018 - 14:11
Moja broń: brak

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: Zielonorogii »

Prawie wszystko na temat przystrzeliwania Kentucky kulą na flejtuchu masz podane na tacy w linku o "przemyśleniach".
Szkoda, że nie rozumiesz.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: Wycior »

Rozumiem że uważasz się za proroka i bezczelne ignorowanie doniosłości Twoich przemyśleń masz za bluźnierstwo. Problem w tym że Twoje tezy o "duuużej naważce" nijak się mają do moich doświadczeń, w każdym razie na dystansie do 100 m. Strzelam sobie bowiem z oryginałów i aby nadmiernie nie obciążać leciwej i cennej broni szukam sposobu uzyskania precyzji jak najmniejszymi naważkami. Też się da.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: Arab »

Skorzystam z okazji ,by się wtrącić !
Do Siego Roku !
Zielonorogii
Posty: 53
Rejestracja: pn 24.gru.2018 - 14:11
Moja broń: brak

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: Zielonorogii »

Tak jak napisałem. Zerżnąłem od Amerykańców z americanlongrifes :)
Zrób parę testów tak jak proponuję to Ci się punkt widzenia zmieni.


Rozumiem, że strzelasz ogólnie w kierunku tarczy, ok, nie każdy musi się ścigać na punkty i fajnie, że masz oryginały, jak są w dobrej kondycji wytrzymają więcej niż współczesne repliki.

Może się kiedyś w Bańgowie spotkamy to pogadamy.



Aha. Czasami mi się śni, że jestem Prorokiem :-P
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: slaw29 »

Ślina jest dobra na wszystko . Zawiera enzymy które są bardzo dobrymi środkami czyszczącymi . Kiedyś nauczył mnie tego starej daty fachowiec że żadna chemia nie wymyje tak farby jak ślina .
Łatkę dobrze przeżuć ale .... flejtuch potrzebuje też trochę tłuszczu . Dobrze wcześniej zjeść coś tłustego np golonkę lub żuć w czasie ślinienia flejtuchów kawałek słoniny tylko bez soli . Dobre jest też salami w plasterkach lub jakieś owcze mocno tłuste wędliny .
Tym sposobem kumulujemy przyjemności .

[Trzymaj się tematu a nie jest on o ślinie. Nie prowokuj swym trollowaniem do ostrzejszej reakcji]
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: Wycior »

Arab pisze: pn 31.gru.2018 - 18:07 Do Siego Roku !
Dzięki, Arab, można na Ciebie liczyć, na czas zwróciłeś uwagę że jesteśmy kolegami w jednak dość elitarnym towarzystwie i jako tacy powinniśmy się szanować, bez względu na okopy w jakich się umocniliśmy. Do Siego Roku wszystkim! A z kolegą Zielonorogiim bardzo chętnie spotkam się kiedyś na Bańgowie. Mamy trochę różne podejścia do strzelectwa - to chyba dobrze, bo inaczej byłoby nudno. (Za offtopa Moderatora przepraszam - liczę na łagodne potraktowanie z okazji Nowego Roku).
Zielonorogii
Posty: 53
Rejestracja: pn 24.gru.2018 - 14:11
Moja broń: brak

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: Zielonorogii »

Też Wam życzę Do Siego Roku !
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Kentucky 45 Pedersoli- przystrzeliwanie

Post autor: mar_kow »

Lubię oglądać filmiki z Capandball'em na YT. On też preferuje ślinę :) Coś w tym jest...

Obrazek

Do Siego Roku :piwo:
ODPOWIEDZ