2500 zł w kieszeni co kupić?

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Jacko
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.lip.2018 - 16:55
Moja broń: Remont 44

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Jacko »

I jeszcze jedno internet przetrzepany ( sklepy) nic nie ma chodzi o broń długa.Sa karabiny scharpsy itd ale ceny nie dla mnie.Nie chodzi że np mnie nie stać ale podchodzę do tematu rozważnie.Interesuje mnie karabin 45 z gwintem 1:66 lub 1:48 strzelanie tylko z kul(kolega robi i będę miał pod dostatkiem😀
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Willie357 »

To może na początek kup jakiś podręcznik ortografi i słownik aby sprawdzić co jak się nazywa i jak się to pisze,wyjedzie mniej niż 2.5.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Arab »

Jacko pisze: wt 17.lip.2018 - 22:59 I jeszcze jedno internet przetrzepany ( sklepy) nic nie ma chodzi o broń długa.Sa karabiny scharpsy itd ale ceny nie dla mnie.Nie chodzi że np mnie nie stać ale podchodzę do tematu rozważnie.Interesuje mnie karabin 45 z gwintem 1:66 lub 1:48 strzelanie tylko z kul(kolega robi i będę miał pod dostatkiem😀
No to kolego "pojechałeś po bandzie" !
Frontierek w kal.45 z Militarii peel stoi bodajże za 2600 z ogonkiem .Jak się dobrze rozejrzysz to na rynku wtórnym "wyhaczysz" świetną używkę od kolegi z osi !!
Sporo strzelców ma na zbyciu wypieszczone sztuki ,tylko trzeba do nich zagadać :)
Pozostają też sklepy we Francji,Niemczech ,portale aukcyjne dedykowane tylko i wyłącznie broni CP .
No ! oczywiście pozostaje jak ,wspominają bardziej doświadczeni koledzy ,kwestia owego "szpeju" ,czyli lejki , pobojczyki, i inne "baloniki na druciku" :) ale dla "chcącego nie ma nic trudnego"
Dziesiątek na tarczy ,lub przynajmniej dziurek w czarnym :brawo:
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: mar_kow »

Jacko pisze: wt 17.lip.2018 - 22:52 [...]Czy to będzie karabin używka za 1500 zł czy za 2500 tego nie wiem,wiem napewno że jeszcze kupę aksesoriów trzeba zakupic ale powoli.Jest reminktona na tą chwilę...i strzelam i się uczę😀
Obserwuj bazarek - często pojawia się ciekawa oferta wzbogacona o dodatki za niezłe pieniądze...
Ostatnio zmieniony śr 18.lip.2018 - 07:23 przez mar_kow, łącznie zmieniany 1 raz.
Jacko
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.lip.2018 - 16:55
Moja broń: Remont 44

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Jacko »

To może na początek kup jakiś podręcznik ortografi i słownik aby sprawdzić co jak się nazywa i jak się to pisze,wyjedzie mniej niż 2.5.

Przepraszam mości hrabiego i dziękuję za rady.
Jacko
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.lip.2018 - 16:55
Moja broń: Remont 44

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Jacko »

Militarii peel stoi bodajże za 2600

Zaledwie 2 szt😀
Pozdrawiam
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Arab »

A co to .Arsenał budujesz ?
Jacko
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.lip.2018 - 16:55
Moja broń: Remont 44

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Jacko »

A co to .Arsenał budujesz ?

Nie arsenał tylko mówię że jest słaby wybór w tej kwocie i z kalibrem 45.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Wycior »

Wydaje się że jedyne merytoryczne osiągnięcia tego wątku to wymyślenie alternatywnej pisowni Remingtona i wskazanie gdzie kupić Big Dippera. O nadaniu Willie'emu hrabiowskiego tytułu (Graf von Laurahütte ...) nawet nie wspomnę bo to mu się słusznie należało od dawna.
Jacko
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.lip.2018 - 16:55
Moja broń: Remont 44

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Jacko »

Dlatego zamykamy temat .
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: mar_kow »

Wycior pisze: śr 18.lip.2018 - 12:43 [...]O nadaniu Willie'emu hrabiowskiego tytułu (Graf von Laurahütte ...) nawet nie wspomnę bo to mu się słusznie należało od dawna.
:piwo:
Jacko pisze: śr 18.lip.2018 - 12:56 Dlatego zamykamy temat .
Temat nie jest zły, pomijając pewne aspekty pisowni, pisania postu pod postem bez edycji... Podpowiedzi, rozwiązania na pewno przydadzą się też nowym adeptom sztuki CP i niekoniecznie trzeba go zamykać. Mam nadzieję że Kolega @Jacko się pochwali zakupem, czy skorzystał z porad czy poszedł własnym tropem. Już nie mówię o weryfikacji własnych przekonań bo często przychodzi otrzeźwienie "qrcze, mogłem kupić tamto albo tamto..."
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Arab »

Jacko pisze: śr 18.lip.2018 - 12:38 A co to .Arsenał budujesz ?

Nie arsenał tylko mówię że jest słaby wybór w tej kwocie i z kalibrem 45.
A czego się kolega spodziewa za 2500 zł? Gruszek na wierzbie ?!
Jak nie dawno w jakimś temacie DEREK wspomniał ,do tarczówki ,na początek poleca LE Page- pistolet . Ostrzelany z drugiej ręki to koszt ok. 1600 .
Oczywiście mówię tu o "basic" ,stricte broni ,pomijam owe dodatki o których wspomniał i jakże dobrze wyliczył WYCIOR ., wiedzy o której w swej enigmatycznej wypowiedzi wspomniał Wille .
W kal.0450 jest olbrzymi wybór ! I mi tu nie teges !!!!
Chcesz łatwo , pięknie i przyjemnie ........... na tacy ? Nie ma to tamto ! CP i strzelectwo jest w pewnym stopniu poszukiwaniem "kamienia filozoficznego" ,pasją, zainteresowaniem , które za 2500 i okazjonalnych wizyt na strzelnicy nie ogarniesz , zrodzą się kolejne pytania , nowi znajomi , poszukiwanie odpowiedzi ............ Czasem trzeba się też liczyć z "małą zjebką , lekką przepierdolką " od bardziej doświadczonych strzelców . Ale to nie jest nic personalnego , raczej oględnie mówiąc , nakierowanie na właściwy tor myślenia .........
Jacko
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.lip.2018 - 16:55
Moja broń: Remont 44

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Jacko »

Kolego Arab proszę nie zaglądaj mi do kieszeni bo ja tobie nie zaglądam co i za ile mam kupić to moja sprawa.Ja tu grzecznie zapytałem a tu jakieś docinki.Mam hobby o wiele droższe od CP więc z tematem broni czarnoprochowej sobie też poradzę .Jeżeli masz ochotę to kupuj broń nawet i za 10 tys nie mój cyrk nie moje małpy.
Mówisz że wybór olbrzymi jest!
To proszę znajdź nówkę że sklepu:
1)Hawken 45 Investments 1:48
2)Ranger 45. 1:66
To są modele tańsze ale ich nie ma.
Jestem człowiekiem pokornym i umiejący słuchac ale nie lubię ludzi którzy wszystkie rozumy zjedli.Temat proszę zamknąć.
Jacko
Posty: 16
Rejestracja: pt 13.lip.2018 - 16:55
Moja broń: Remont 44

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Jacko »

Kolego Arab proszę nie zaglądaj mi do kieszeni bo ja tobie nie zaglądam co i za ile mam kupić to moja sprawa.Ja tu grzecznie zapytałem a tu jakieś docinki.Mam hobby o wiele droższe od CP więc z tematem broni czarnoprochowej sobie też poradzę .Jeżeli masz ochotę to kupuj broń nawet i za 10 tys nie mój cyrk nie moje małpy.
Mówisz że wybór olbrzymi jest!
To proszę znajdź nówkę że sklepu:
1)Hawken 45 Investments 1:48
2)Ranger 45. 1:66
To są modele tańsze ale ich nie ma.
Jestem człowiekiem pokornym i umiejący słuchac ale nie lubię ludzi którzy wszystkie rozumy zjedli.Temat proszę zamknąć.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: 2500 zł w kieszeni co kupić?

Post autor: Arab »

:oczy:
ODPOWIEDZ