gibbs .40

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adriano
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: ndz 27.wrz.2015 - 22:09
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

gibbs .40

Post autor: adriano »

Kiedyś tam któryś z kolegów chciał żebym napisał jak tam wrażenia z gibbsa .40 Jak dla mnie karabin jest rewelacyjny. Co prawda jakoś bardzo dużo z niego nie strzelałem i narazie tylko na 50 metrów ale wygląda obiecująco. Generalnie poniżej 90 pkt chyba jeszcze z niego nie strzeliłem. To tarcza z ostatnich zawodów z konkurencji vetterli. Gdybym troszeczkę przestawił diopter to byłby naprawdę dobry wynik a tak tylko 92 pkt. Sam jestem ciekaw jak to będzie strzelało na większym dystansie.
Załączniki
IMG_20171028_110553.jpg
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: gibbs .40

Post autor: slaw29 »

Kolega miał 40 dziestkę . Z podpórki na 100 m było praktycznie dziura w dziurę z nielicznymi odskokami . Te odskoki spędzały mu sen z powiek .
Moim zdaniem miał dość lużno wchodzący pocisk w lufę .
Zbyt lużno i czasami pocisk się nie kompensował jak należy . Z jaką siłą wchodzą Twoje odlewy ?

Tyrkę do niego jutro to pewno podzieli się wiedzą co do naważek i innych pierdołów.
Awatar użytkownika
adriano
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: ndz 27.wrz.2015 - 22:09
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: gibbs .40

Post autor: adriano »

U mnie wchodzą jak trzeba tzn. Pocisk sam nie wpada w lufę ale latwo się go wsuwa. U mnie nie ma odskokow, to co jest to były moje błędy , w końcu to tarcza strzelona z ręki a nie z podpórki ;-)
ODPOWIEDZ