Pedersolli Springfield model 1861

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Pedersolli Springfield model 1861

Post autor: Arab »

Być może z widzenia jak bywasz na Alfie .
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Pedersolli Springfield model 1861

Post autor: DRIZZLERE17 »

Sadam AlAdin pisze: sob 04.lis.2017 - 15:53 Być może z widzenia jak bywasz na Alfie .
Bywam na Alfie. Skąd znasz moje imie ?
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Pedersolli Springfield model 1861

Post autor: Arab »

Bywam na Alfie , nie wiem skąd domysł że znam Twoje imię ?! Może to jakaś tajemnica ???? Ale nie przejmuj się nie znam .
Petera Hem..... znam z widzenia i dyskusji na Alfie , on ma tego orginalnego Lorentza .
Niestety jutro 11 listopada nie będzie mnie w Jaworznie --- obowiązki służbowe .
Ja wspomniałem bywam na Alfie ,poznasz mnie po "białym kocyku" o ile strzelam z karabinu :)
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Pedersolli Springfield model 1861

Post autor: Arab »

Heimdallr pisze: śr 01.lis.2017 - 21:01 Drogi Sadam AlAdinie, Już opowiadam jak to wygląda. ;) Otóż, 9go będę witał się z polską ziemią. 10go pewnie nie wytrzymam i muszę iść podymić. 11 to sobota i tu będę już na zawodach. Jeśli masz odrobinę czasu, zapraszam. 12go są kolejne zawody w Krakowie i też tam będę. Może 13go?
Piotrze ,niestety nie mogę 13-go na Alfie ,obowiązki służbowe , oraz nowe godziny otwarcia Alfy pozwalają mi teraz na wizyty bardzo okazjonalne :(
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Pedersolli Springfield model 1861

Post autor: Arab »

Bywam na Alfie , nie wiem skąd domysł że znam Twoje imię ?! Może to jakaś tajemnica ???? Ale nie przejmuj się nie znam .
Petera Hem..... znam z widzenia i dyskusji na Alfie , on ma tego orginalnego Lorentza .
Ja wspomniałem bywam na Alfie ,poznasz mnie po "białym kocyku" o ile strzelam z karabinu :)
ODPOWIEDZ