Sharps replika

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
ODPOWIEDZ
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: wyrzucony »

@Palisie no to małe przypomnienie dla Ciebie bo zdaje się nie wiele wiesz. Marek- na Majówce wyrónał swój rekord z 2016 r. który uzyskał strzelając sharpsem na patrony papierowe. Marek- ma super talent i umiejętności co zresztą pokazuje nie tylko strzelając z sharpsa.
Czyli co mamy dwie recepty ?
Mam nadzieję, że kiedyś i Ty pokażesz coś więcej niż tylko życie w cieniu innej osoby.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Sharps replika

Post autor: stangret »

Derek pisze: czw 16.maja.2019 - 19:33p.s. czekałem na Twój odzew a kreski czekają
Też się stęskniłem :lol:
Kreski przywież do Radomska, wręczysz osobiście 8)
palisie
Posty: 30
Rejestracja: pt 23.lis.2018 - 09:58
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: palisie »

Derek ale chłopie wylewasz tu tony jadu. Dla mnie temat zamknięty. Nie kopię się z koniem.

PS.
Derek - pisze
Dobrze wiesz, że z mosiężnych łusek posiadających zaworek a la diesel bo sam takie masz.
Derek - pisze
Mam nadzieję, że kiedyś i Ty pokażesz coś więcej niż tylko życie w cieniu innej osoby.
Derek - pisze
Czyli co mamy dwie recepty ?
Mam wrażenie że kolega zapomniał wykupić swojej recepty. Derek- nie zapomnij dziś o lekach.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: wyrzucony »

@Stangret w Radomsku sobie spokojnie postrzelamy a net będzie wyłączony.
@Palisie - jeszcze raz kogoś np. mnie obrazisz i znowu zaliczysz urlop. Trzymaj się meritum naszego sporu i nie wymyślaj bzdur.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Sharps replika

Post autor: Marek »

. p.s. czekałem na Twój odzew a kreski czekają :P
Darku, zapominasz z kim rozmawiasz, to nie przypadkowe osoby.
Znasz mnie dobrze i wiesz ze uczę każdego o którym uważam ze na to zasługuje, pierwszy a może i kilka kredytów jest gratis, sam je dostałeś i trzeba się postarać żeby je stracić, jak się je straci to boli i nie strasz szanowanych kolegów lepiej unikaj nieprzemyślanych wypowiedzi.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: wyrzucony »

Marek to był żart Stangret zrozumiał Ty nie :(
I jeszcze jedno nie skręcaj każdej dyskusji w stronę argumentów personalnych wtedy Twoi poplecznicy może będą bardziej merytoryczni.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Sharps replika

Post autor: stangret »

Derek pisze: czw 16.maja.2019 - 19:33 Stangret uspokuj się bo nerwy bardzo Ci szkodzą.

p.s. czekałem na Twój odzew a kreski czekają :P
Derek pisze: pt 17.maja.2019 - 09:02 Marek to był żart Stangret zrozumiał Ty nie(
Dwie noce spać nie mogłem, bo przeraził mnie ten kiepski żart :(
Ciesz się, że to Polska, bo w UK byłby zarzut do sądu I sprawa wygrana jak nic :lol:
Brnijmy dalej w lewactwo a będziemy mieli jak wyspiarze. Nowocześnie, wiosennie i jewropejsko 8) :lol:
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: wyrzucony »

Ale ten czas zapiernicza na Wyspach dwie noce powiadasz?
Wracaj do Polski tu minie tylko jedna i mniej jewropejsko jest.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Sharps replika

Post autor: stangret »

Wiesz, jak tylko pomyślę, że mam Ci coś napisać to już mam stresa, dlatego nie mogę spać już dzień wcześniej. Kolejne nieprzespane noce jak widzę dopiero przede mną 🤣
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: wyrzucony »

To Ty chyba wogóle nie śpisz :P Słusznie się martwię o Twoje zdrowie. Może już sobie daj spokój i nie odpisuj kiedyś trzeba się wyspać.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Sharps replika

Post autor: Arab »

Tak sobie to czytam i aż się boję jak spotkacie się tete-a-tete na kolejnych zawodach ! :oczy:
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: wyrzucony »

Skąd te obawy? Nikt się nie boi spotkań na zawodach. Nie dorabiaj treści tam gdzie jej nie ma.
palisie
Posty: 30
Rejestracja: pt 23.lis.2018 - 09:58
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: palisie »

Wracając do tematu . Powiedzmy mam Sharpsa na papierowe tutki . Kto obecnie w Polsce i za ile zrobi mi płytę i go uszczelni bo sytuacja wydaje się w tej kwestii beznadziejna.
Nie ma fachowców a jak są to wołają krocie a i tak podobno po 500 strzałach trzeba to robić na nowo ?
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Sharps replika

Post autor: wyrzucony »

Jest taki co robi i mieszka na północy Polski jak dobrze poszukasz to może Tobie zrobi płytkę i nie kosztuje to krocie. Jak go nie namierzysz to podaj mi swoje dane a spróbuję Ciebie z nim skontaktować.
I poczytaj na bezowym jak to jeden z sharpsa paierowego na Quiqleyu strzelał :-P
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Sharps replika

Post autor: Marek »

palisie pisze: czw 06.cze.2019 - 19:53 Wracając do tematu . Powiedzmy mam Sharpsa na papierowe tutki . Kto obecnie w Polsce i za ile zrobi mi płytę i go uszczelni bo sytuacja wydaje się w tej kwestii beznadziejna.
Nie ma fachowców a jak są to wołają krocie a i tak podobno po 500 strzałach trzeba to robić na nowo ?
Jest tylko jeden dobry fachman, a może był zanim mendy pomogły mu przestać naprawiać Sharpsy i był to Żółtodziob.
Wg jego rad Adam doszczelnil własnego i robi to w nim systematycznie gdy musi, wiekszosc papierowych Sharpsow w Polsce jest nieszczelna bo źle naprawiana.
ODPOWIEDZ