Sharps

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Firma Kolter tak samo zapewniała o bezpozwoleniowości rewolwerów Zoraki na gumowe kulki. Wyszło jak wyszło...
Cypis
Posty: 17
Rejestracja: czw 19.sty.2017 - 21:10
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: Cypis »

Widzę u niektórych kolegów ,że jak czegoś nie mogą mieć to będą dążyć do tego aby nie miał nikt inny( ja to nazwę po imieniu skurwysyństwo) I gdzieś mam czy dostanę bana czy nie .
Ostatnio zmieniony sob 21.sty.2017 - 12:56 przez Cypis, łącznie zmieniany 1 raz.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Cypis pisze: sob 21.sty.2017 - 11:58 Widzę u nie których kolegów ,że jak czegoś nie mogą mieć to będą dążyć do tego aby nie miał nikt inny( ja to nazwę po imieniu skurwysyństwo) I gdzieś mam czy dostanę bana czy nie .
Po pierwsze piszemy "niektórych".
Po drugie jeśli do mnie pijesz "kolego" cypis to mam trochę tego, Sharpsy dwa między innymi.
Wyrażam tylko swoje zdanie.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Saguaro jest gówniano rozwiązany. Zaworek jest upierdliwy w obsłudze, jakieś rozbierania i myjki ultradźwiękowe.
http://www.sharps-doctor.de/produkte.html
Tu jest dobre rozwiązanie, szczelny na styku łuska-płytka oporowa w bloku.
Przedmuch kominkowy- nie problem. Opanowałem to 3 lata temu.
Na beżowym mam ten sam nick co tu.
http://forum-bron.pl/viewtopic.php?f=55&t=152208
Mógł bym przerobić tak jeden z moich Sharpsów, ale po co?
Wystarczyło mi że wykonałem jak należy płytę zamka i tuleję, szczelny kominek i brak przedmuchów.
A jedyną rzeczą jaką mam do "elaboracji" jest mosiężny wałek do zwijania patronów.
Mam też gilzowego Sharpsa. Zrobiłem go tak aby była możliwość przejścia na patron. Wyjęcie wkładki pod płytą bloku zamkowego i wszystko.
Do gilzowego żadnych ekstra urządzeń, pocisk wchodzi w gilzę prawie bez oporu. Postarałem się o to, kokilę do pocisków wykonałem sam i gilzy potoczyłem odpowiednie.
I powiem z pełną odpowiedzialnością: ostatnią rzeczą jaką chciał bym mieć jest szarpas zaworas...
Ostatnio zmieniony sob 21.sty.2017 - 13:06 przez .44, łącznie zmieniany 1 raz.
Cypis
Posty: 17
Rejestracja: czw 19.sty.2017 - 21:10
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: Cypis »

.44 pisze: pt 20.sty.2017 - 10:38 Ustawa nie jest taka stara (nowela w 2011 roku). Módl się chłopie co by ROMB nie przepchnął noweli po swojemu bo chcą wykreślić rozdzielne ładowanie z art. 11 p. 10 UoBiA. A wtedy sa Saguaro Sharpsa 2 tysięcy nie dadzą...
Dana rzecz jest tyle warta ile jest ktoś w stanie za nią zapłacić.A tak na marginesie to mi jest obojętne czy Cp będą na promesy czy nie.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Cypis pisze: sob 21.sty.2017 - 13:02
.44 pisze: pt 20.sty.2017 - 10:38 Ustawa nie jest taka stara (nowela w 2011 roku). Módl się chłopie co by ROMB nie przepchnął noweli po swojemu bo chcą wykreślić rozdzielne ładowanie z art. 11 p. 10 UoBiA. A wtedy sa Saguaro Sharpsa 2 tysięcy nie dadzą...
Dana rzecz jest tyle warta ile jest ktoś w stanie za nią zapłacić.A tak na marginesie to mi jest obojętne czy Cp będą na promesy czy nie.
Dokładnie tak. Bo jest kupiec i głupiec.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

To tak jak z tą zagadką o danielu i jeleniu.
Daniel pije, jeleń stawia...
Cypis
Posty: 17
Rejestracja: czw 19.sty.2017 - 21:10
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: Cypis »

CZyli według ciebie jestem głupcem?
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Mam rozrysowany układ z wyciągiem łuski i zrobioną tuleję i łuskę cylindryczną do Sharpsa Sporting Armi Sporta .45. Łuska toczona, w innych wymiarach nż 45-70 czy 45-90 WCF żeby nie było. Wycięcia w osadzie nie trzeba dłutować w Army Sport bo robią kapiszonowe i scalone na jednej osadzie. Tylko przeróbka bloku podobna jak u Sharps Doctora, wstawić tuleję i wyrzutnik i jest. Bez ryzyka konfliktu z prawem gdyż łuska nie taka.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Cypis pisze: sob 21.sty.2017 - 13:14 CZyli według ciebie jestem głupcem?
Na to pytanie musisz niestety sam sobie odpowiedzieć...
Cypis
Posty: 17
Rejestracja: czw 19.sty.2017 - 21:10
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: Cypis »

Jak czytam twoje wywody to jednak jestem za ty żeby Cp jednak na pozwolenie były ,b
o z twoich tekstów wynika ,że racja musi być po twojej stronie
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Ustawa nie jest taka stara (nowela w 2011 roku). Módl się chłopie co by ROMB nie przepchnął noweli po swojemu bo chcą wykreślić rozdzielne ładowanie z art. 11 p. 10 UoBiA. A wtedy sa Saguaro Sharpsa 2 tysięcy nie dadzą...
[/quote]

Dana rzecz jest tyle warta ile jest ktoś w stanie za nią zapłacić.A tak na marginesie to mi jest obojętne czy Cp będą na promesy czy nie.
[/quote]

Czytaj ze zrozumieniem, propozycja noweli ROMB-u proponuje broń CZ i BZ do 1885 bez pozwolenia. Wykreślenie rozdzielnego ładowania z art. 11 p.10 UoBiA spowoduje że nie będzie potrzeba pozwolenia na PRAWDZIWEGO Sharpsa 1874. Wtedy atrapa zwana saguaro sharps straci na wartości bo po co atrapa jak można mieć prawdziwy.
Ostatnio zmieniony sob 21.sty.2017 - 13:28 przez .44, łącznie zmieniany 1 raz.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: .44 »

Cypis pisze: sob 21.sty.2017 - 13:24 Jak czytam twoje wywody to jednak jestem za ty żeby Cp jednak na pozwolenie były ,b
o z twoich tekstów wynika ,że racja musi być po twojej stronie
Nie rozumiesz najprostszych spraw, więc to co piszę jest dla ciebie niezrozumiałe. No niestety IQ nie da się wymazać gumką i nowego wpisać...
P.S.
"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" ( Józef Piłsudski)
Cypis
Posty: 17
Rejestracja: czw 19.sty.2017 - 21:10
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: Cypis »

Ty czytaj ze zrozumieniem i skończ liczyć czyjeś pieniądze!!
Cypis
Posty: 17
Rejestracja: czw 19.sty.2017 - 21:10
Moja broń:

Re: Sharps

Post autor: Cypis »

A i nie pomyślałeś o tym ,że można wymienić zamek Zwany przez ciebie bloikiem i będziesz miał to samo
Zablokowany