walther lever action

R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

walther lever action

Post autor: R0GNAR »

Kupiłem winchesterka na co2, metal i drewno + plastikowa stopka kolby.Fajna zabawka do postrzelania na 20-25m utrzymana w kowbojskim klimacie.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Jeśli nie tajemnica to zdraź proszę czemu nie jakieś 22LR?
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

bo 22 mam :D tyle ze pistolet i moge strzelac tylko na strzelnicy. Chciałem cos do postrzelania w terenie i zgoda tarczowiec to to nie jest ,ale do przyjemnej zabawy idealny zwłaszcza ze mam blisko do opuszczonego żwirowiska (choc i tak czerwone szmaty wieszam na kijach), do tego jak pisałem kowbojski klimacik- zawsze chciałem zobaczyc jak sie czuł John Wayne :ops: no i mam rewolwer na co2 crosmana ktory prawie miesci sie w kaburce od navika .Biore corke czasem całą rodzinke i jedziemy przyjemnie spędzic czas (do corki tez kupiłem wiatrowke przypominającą winchesterka tyle ze na BB).

Następna zabawa to prywatny las kolegi (lubi postrzelac z mojej broni a ja mam do dyspozycji las gdy tylko chce i to las ogrodzony) wsypuje w baloniki troche mąki i wieszam na drzewach potem idziemy ,,torem" i strzelamy (może jestem paranoikiem ale dziecko moim zdaniem powinno strzelac tylko z osobą dorosłą) fajna zabawa a i refleks i celnośc rośnie.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Nie wziałem pod uwagę tego, że z wiatrówki da się postrzelać poza strzelnicą :ops:

Teraz rozumiem czemu tak.
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

R0GNAR pisze:bo 22 mam :D tyle ze pistolet i moge strzelac tylko na strzelnicy. Chciałem cos do postrzelania w terenie i zgoda, tarczowiec to to nie jest ,ale do przyjemnej zabawy idealny zwłaszcza ze mam blisko do opuszczonego żwirowiska (choc i tak czerwone szmaty wieszam na kijach), do tego jak pisałem kowbojski klimacik- zawsze chciałem zobaczyc jak sie czuł John Wayne :ops: no i mam rewolwer na co2 crosmana ktory prawie miesci sie w kaburce od navika .Biore corke czasem całą rodzinke i jedziemy przyjemnie spędzic czas (do corki tez kupiłem wiatrowke przypominającą winchesterka tyle ze na BB).

Następna zabawa to prywatny las kolegi (lubi postrzelac z mojej broni a ja mam do dyspozycji las gdy tylko chce i to las ogrodzony) wsypuje w baloniki troche mąki i wieszam na drzewach potem idziemy ,,torem" i strzelamy (może jestem paranoikiem ale dziecko moim zdaniem powinno strzelac tylko z osobą dorosłą) fajna zabawa a i refleks i celnośc rośnie.
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

Właśnie :D można wymyślac.
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Re: walther lever action

Post autor: R0GNAR »

Małe pytanko trafiłem na coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=SwVDKgAJShQ ktoś miał ,ma ?
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Re: walther lever action

Post autor: R0GNAR »

Nikt nic?
ODPOWIEDZ