nic...

mmma3h1

nic...

Post autor: mmma3h1 »

...
Ostatnio zmieniony wt 29.mar.2016 - 21:23 przez mmma3h1, łącznie zmieniany 1 raz.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: .44 »

Następny kretyński judupny filmik . Co z tego wynika ? Że pociski nie wiadomo po co poharatały drzewa . Las , łąka , kretowiska . Jakoś tak okoliczności przyrody i roślinność nadnoteckie krajobrazy mi przypominają . Jakieś zabudowania nieopodal , w sam raz miejsce do strzelania , może za drzewami nikogo nie ma , a może jest i oberwie , a chuj byle ludożerka się onanizowała przed komputrem .To chyba nie twój filmik ? To ta strzelnica z jednym calem ?
Stefanek
Bywalec
Posty: 368
Rejestracja: śr 20.sty.2016 - 16:16
Lokalizacja: niedaleko Warszawy
Moja broń:

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: Stefanek »

A tam... miałem się nie odzywać... ale zainteresowało mnie to skupienie rzędu 1 cala. Z jakiej to było odległości? Ile strzałów? Bo takiego skupienia to nawet Janek Kos nie miał :lol:
Dla informacji: w standardowej tarczy TS-2 dziesiątka ma średnicę 2 cale. 1 cal to średnica wewnętrznego kręgu w 10.
Z takim skupieniem to ja bym na olimpiadę jechał! :lol:
Chyba, że to było z przyłożenia...
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: .44 »

Fantazja , 2 cale robią mistrzowie ( mowimy o 100 metrach ). Leją sami pociski , nie kupują na allegro , nie pytają jaki pocisk na forum , itp . W życiu nie uwierzę w ten cal nawet na 50 .
Chłopak zadaje dziwne pytania nowicjusza a za chwilę robi skupienie godne mistrza świata . Niemożliwe jest od zera do takiego poziomu dojść w 3 miesiące ...
Stefanek
Bywalec
Posty: 368
Rejestracja: śr 20.sty.2016 - 16:16
Lokalizacja: niedaleko Warszawy
Moja broń:

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: Stefanek »

Poza tym, takie publiczne chwalenie się strzelaniem do drzew gdzieś na wsi, robi czarny PR wszystkim strzelcom CP. Chyba, że to było faktycznie strzelane na strzelnicy... tyle, że albo wbrew wszelkim zasadom bezpieczeństwa, albo strzelnica jest do zamknięcia.
Ale to w końcu nie moja sprawa...
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: .44 »

Popatrz na filmik . Okoliczności przyrody nijak do strzelnicy przykleić się nie da . Po prostu napieprzanie w plenerze .
Jestem tego samego zdania , coś takiego nie służy środowisku .
Administrator powinien ten bzdetny niewnoszący nic konstruktywnego temat wypitolić .
Awatar użytkownika
Bready
Stary bywalec
Posty: 1430
Rejestracja: czw 23.lut.2012 - 02:03
Lokalizacja: Dupont, PA, USA
Moja broń: Duzo ,dawno nie liczylem ;)

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: Bready »

To bylo strzelane w USA. Akurat krajobraz i drzewa pasuje do Pennsylvani ,moze Ohio. Przepisy pozwalaja strzelac na gamelandach i terenach prywatnych 150yd od zabudowan ,w taki sposob aby pociski nie opuszczaly terenu gamelandu czy terenu prywatnego. Co do drzew ,to jezeli to teren prywatny to nic komu do tego. Nie pochwalam ,ale takie prawo.
Stefanek
Bywalec
Posty: 368
Rejestracja: śr 20.sty.2016 - 16:16
Lokalizacja: niedaleko Warszawy
Moja broń:

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: Stefanek »

A, no chyba, że w USA ;)
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: Heron »

Strzelanie w Polsce poza strzelnicami - nielegalne.
No chyba że na następnym filmie ... porównującym ... moneta 1 groszowa ... to przypadek.
mmma3h1

Re: Penetracja karabin Hawken kal.45 110 m.

Post autor: mmma3h1 »

Bready pisze:To bylo strzelane w USA. Akurat krajobraz i drzewa pasuje do Pennsylvani ,moze Ohio. Przepisy pozwalaja strzelac na gamelandach i terenach prywatnych 150yd od zabudowan ,w taki sposob aby pociski nie opuszczaly terenu gamelandu czy terenu prywatnego. Co do drzew ,to jezeli to teren prywatny to nic komu do tego. Nie pochwalam ,ale takie prawo.

Jeden Człowiek co jest naprawdę kumaty na tym forum .... dziękuję za zrozumienie... tak to był filmik nagrany w USA na terenie prywatnym ponad 1000 ha i nikogo to nie powinno obchodzić ( nikt święty nie jest a zbrodni nie popełniłem ) informuję (chodź nie muszę)iż te drzewa nazajutrz zostały ścięte i posadzone nowe na terenie prywatnym! Widze, że niektórzy są uwiązani Polskim śmiesznym prawem szczególnie z szacunkiem Pan ''44'' Proszę spojrzeć na filmiki z USA gdzie strzelają z broni czarnoprochowej do wszystkiego w co można strzelać z rozsądkiem...i nikt ich nie nazywa ''zbrodniarzami'' bo ktoś strzelił w drzewo...człowieku większy jest problem w Polsce ale widzę że Pan ''44'' nie ma problemów i je wyszukuje...Jedz Pan i przegnaj imigrantów-terrorystów bo to jest PROBLEM dzisiejszej Polski. Filmiki skasowałem bo przez takich ludzi są problemy . Człowieku usiądź i ochłoń oczywiście Pan ''44''... Pozdrawiam Panie Bready :piwo: A co do strzelań pytań o pociski, naważki prochu itp.itd to świadczy o tym iż chciałem poznać karabin CP co najlepiej by było celnie a strzelać to ja umiem, w strzelectwie siedzę 12 lat byłem we wojsku, nie muszę nikomu udowadniać jak strzelam ale pochwalę się tak skupienie żedu 1 cala ok 2.5cm 3 strzały , dziękuję i chciał bym by usunięto mój profil z Black Powder bo nie mogę niektórych ludzi zdzierżyć....Dziękuję tym co mi pomogli :ok:
Awatar użytkownika
Bready
Stary bywalec
Posty: 1430
Rejestracja: czw 23.lut.2012 - 02:03
Lokalizacja: Dupont, PA, USA
Moja broń: Duzo ,dawno nie liczylem ;)

Re: nic...

Post autor: Bready »

No ,z tym "amerykanskim rozsadkiem" to ja bym nie przesadzal ,i byl bardziej ostrozny ;/
Film nagral moj brat kilka lat temu ,gdy czekalismy na zwolnienie sie stanowiska na strzelnicy ,tego stanowiska z lepkiem z 22LR na stole.
A tatus z kumplem zajmuje sie pistoletami zamiast pilnowac co syn robi.
https://www.youtube.com/watch?v=iUjKb9b1eas
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: nic...

Post autor: Heron »

Wiecie co, daliście mi trochę do myślenia ... :brawo:
Awatar użytkownika
Bready
Stary bywalec
Posty: 1430
Rejestracja: czw 23.lut.2012 - 02:03
Lokalizacja: Dupont, PA, USA
Moja broń: Duzo ,dawno nie liczylem ;)

Re: nic...

Post autor: Bready »

Mi tez dalo kiedys do myslenia ,gdy idac do tarczy uslyszalem wystrzal z 22LR za soba ,po czym tatus skarcil slownie synka slowami "ze jak byla komenda "clear" to clear i nie strzelamy".
Z kolei jak mialem gosci z polski ,i szlem powiesic tarcze zostawiajac caly majdan na stole ,lacznie z amunicja uslyszalem slowa "niesamowite zaufanie" :D
Taki kraj. Niektorych zeczy nie pochwalam ,ale nie zapominajmy ze oni w wiekszosci nie byli w wojsku ,nie przechodzili zadnych szkolen ,a strzelac ich uczyl ojciec lub dziadek jak mieli kilka lat ,czesto za stodola a nie na strzelnicy.
Stefanek
Bywalec
Posty: 368
Rejestracja: śr 20.sty.2016 - 16:16
Lokalizacja: niedaleko Warszawy
Moja broń:

Re: nic...

Post autor: Stefanek »

Oswajanie dzieciaków z bronią samo w sobie nie jest złe. Uważam, że tak to się właśnie powinno odbywać. Tylko, że jak daję dziecku naładowaną broń, to już niczym innym nie wolno mi się zajmować. Pełna koncentracja na dziecku z bronią w ręku.
A co do "zaufania"... Chyba Polacy trochę się już zmienili na lepsze :lol: W każdym razie dla mnie naturalne jest, że jak na strzelnicy idę do tarcz, to zostawiam wszystko na stanowisku. Nie dalej jak wczoraj, gość na stanowisku obok mnie rzucił: "Ja tak to zostawię i idę na dymka" i sobie poszedł... A na stoliku miał dużo dobra wszelakiego :-D
To chyba nie jest tak źle? :lol:
Szescionogi
Posty: 12
Rejestracja: wt 04.lut.2014 - 10:48
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Moja broń:

Re: nic...

Post autor: Szescionogi »

Bready pisze:...
Z kolei jak mialem gosci z polski ,i szlem powiesic tarcze zostawiajac caly majdan na stole ,lacznie z amunicja uslyszalem slowa "niesamowite zaufanie" :D
...
Bready - a to były słowa Twoich polskich kolegów wyrażających podziw że masz takie zaufanie do nich i do pozostałych osób na strzelnicy, czy słowa amerykańskich kolegów dziwiących się, że masz takie zaufanie do przybłędów spoza niegdysiejszej żelaznej kurtyny?
ODPOWIEDZ