Repliki niekonwencjonalne

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
BEAR
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: pn 27.lut.2017 - 21:11
Moja broń:

Re: Repliki niekonwencjonalne

Post autor: BEAR »

Panie Tadeuszu :) koledzy delikatnie sugerowali że nie każdy spadek jest "bezproblemowy".
Widzę że masz sentyment do Wuja i sam lubisz ten klimat wiec może warto ku przestrdze jaką otrzymałeś zrobić repliki ale nie strzelające. Sam posiadam jeden pistolet który z 3 m wygląda jak orginalny a z bliska już nie. Zrobiony przez mojego Ojca i po pierwsze nie ma kanału zapałowego a po drugie brak mu korka w lufie -Typowa rurka. Wartość jego praktycznie tylko sentymentalna a bojowo repliku z Indii wyglądają lepiej.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Repliki niekonwencjonalne

Post autor: mar_kow »

PanTadeusz1 pisze: pn 22.mar.2021 - 14:50 [...]
Generalnie wykonane repliki w zasadzie są naśladownictwem pistoletów czarnoprochowych ale z dozą własnej interpretacji.
Natomiast gdybyś chciał w tak sprytny sposób zareklamować swoje niekonwencjonalne produkty i próbować je sprzedać pod płaszczykiem Forum to źle trafiłeś...
A tak mi to trochę zalatuje...
PanTadeusz1
Posty: 34
Rejestracja: wt 16.mar.2021 - 13:28
Lokalizacja: Włocławek
Moja broń: Replika wariancją le page

Re: Repliki niekonwencjonalne

Post autor: PanTadeusz1 »

Dziękuję Wam za szczere i fachowe odpowiedzi.
Dla czystości i pewności intencji - nie robię i nie sprzedaję żadnych replik , pozostało kilka projektów ale jak widzę niema możliwości ich kontynuowania.chcialem je dokończyć ze względu na pamięć po Jacku, Myśliwy, budowniczy zapory na Solinie, przyjaciel Pińczuka, przyjaciel właściciela chatki Puchatka na połoninie wetlińskiej, pod koniec życia przykuty do wózka.
Jego pasją były noże, kordelasy i repliki starych pistoletów ,
W załączeniu projekty derringera i pistoletu z zamkiem kołowym.
Miałem nadzieję kontynuować te projekty ale informacje od was pokazują mi brak takich możliwości.To dla mnie bardzo przykre, ale trzeba dalej działać.
Załączniki
20150106_154035.jpg
Ostatnio zmieniony wt 30.mar.2021 - 14:21 przez PanTadeusz1, łącznie zmieniany 2 razy.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Repliki niekonwencjonalne

Post autor: slaw29 »

Była akcja u Powstańca Warszawskiego co miał jakieś zbiory . Prawo prawem i obowiązuje wszystkich nawet tych co są w pewnym sensie nieswiadomi swoich błędów.
ODPOWIEDZ