Derringer !

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Derringer !

Post autor: Marek »

Taka ciekawostka :lol: uważajcie na rowerzystów
Boczek faszerowany

https://youtu.be/-HOajCe8Xtg
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Derringer !

Post autor: jedna_brew »

Marek pisze: wt 26.sty.2021 - 13:19 Taka ciekawostka :lol: uważajcie na rowerzystów
Boczek faszerowany
dla mnie faszerowanie boczku jest ok, trzeba to tylko robić w odpowiednim miejscu, np. na strzelnicy a nie na ścieżce rowerowej ;)
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Derringer !

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Właśnie.
Ten człowiek na Policjantów niech uważa i cel niech na dole zamiast na szczycie górki niech postawi.
Nie dość że nielegalna akcja, to jeszcze niebezpiecznie wykonana. A jak by to nie starczyło, to się przy tym jeszcze sam nagrywał. Nie wiem czy ja bym tej osobie z nożem i widelcem ufał, co dopiero bronią palną.
Staszek L
Bywalec
Posty: 324
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Derringer !

Post autor: Staszek L »

Odniosę się do nastaw broni.
Może być Derringer. Jeśli jest broń przestrzeloną na 25 m i 50 to można wstępnie określić nastawy na 75 m wtedy nastawy na 100m to tylko formalność cała reszta to umiejętność Strzelca.
Bez kalkulatora balistycznego też można określić zgrubnie nastawy i trafić w tarczę, nawet na dystansach na których nigdy nie strzelaliśmy
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Derringer !

Post autor: slaw29 »

Gościu z tym boczkiem to jakaś masakra. Czy takie zachowanie nie powinno być ścigane z urzędu ? Ciekawe co by było jakby zamieścił film np z gwałtu nieletniej. Najgorsze że ten film jest dalej dostępny. Ktoś może pomyśleć że to norma w środowisku.
Czy naprawdę nic nie można z tym zrobić ? Gość jest niebezpieczny dla otoczenia.
https://www.youtube.com/watch?v=Bd4891HX8aw
ODPOWIEDZ