Sklepy - Lublin i okolice

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
Crono87
Posty: 4
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 08:57
Moja broń: Jeszcze nie mam :(

Sklepy - Lublin i okolice

Post autor: Crono87 »

Cześć Wam,
Chciałbym się dowiedzieć czy znacie jakiś dobry sklep stacjonarny w okolicach Lublina?
Taki, żeby przyjść popatrzeć i widzieć co się kupuję. Chodzi mi głównie o rewolwery czarnoprochowe.
Pozdrawiam serdeczne
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Sklepy - Lublin i okolice

Post autor: Slonik »

Tak, Kaliber w Warszawie 😉 Poważnie. Tam przynajmniej w normalnych czasach była duża oferta. Niestety obecnie chyba wszystkie sklepy są wyczyszczone z broni CP, a ceny tego, co jest dostępne, kosmiczne. Poczekaj, aż sytuacja we Włoszech uspokoi się. Może za pół roku oferta rynkowa będzie zbliżona do normalnej.
Crono87
Posty: 4
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 08:57
Moja broń: Jeszcze nie mam :(

Re: Sklepy - Lublin i okolice

Post autor: Crono87 »

A jak oceniacie rewolwery CP ze sklepów militaria.pl? Ogólnie można tam uzyskać dobrej jakości broń, fachowe porady i informację, czy bardziej fachowo posłużą mnie w sklepie Kaliber?
kajtek2p
Posty: 1
Rejestracja: czw 23.kwie.2020 - 14:09
Moja broń: Colt Cattleman 44.

Re: Sklepy - Lublin i okolice

Post autor: kajtek2p »

Nie mam powodu do narzekania na militaria.pl. U nich chyba zostało jeszcze co nieco na składzie ale z każdym dniem coraz mniej. Jakość broni jest wszędzie taka sama - z takich samych źródeł. Nie wiem tylko jak z poradami. Jak trafisz na pasjonata to będzie ok :-)))))
Slonik
Bywalec
Posty: 216
Rejestracja: sob 18.kwie.2020 - 21:31
Moja broń: Colt

Re: Sklepy - Lublin i okolice

Post autor: Slonik »

Obecnie w Militariach wybór niemal żaden, a ceny kosmiczne. Np. Colt Police był ostatnio za chyba 2300-2400 zł, podczas gdy w tym samym czasie w Kalibrze za 1900 zł, choć wcześniej kosztował w Kalibrze 1750 zł, a w Militariach chyba nawet mniej.
ODPOWIEDZ