Celnosc navy 36

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Może i wygadałem, ale w kontekście np. Amadeusza czy Rusznika ten dopisek jest bardzo mylący i niezasłużony.
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Dwie sprawy mnie ostatnio wkurzają: dopisek "expert" pod moim nickiem i zarysowane przeze mnie wnętrze komory bębna navika (.36 Uberti-Hege). Może ktoś wie, czym to wnętrze jest pokryte - oksydą? Powinienem napisać "oxydą" i przestać się wkurzać na "experta", ale to jest ponad moje siły. Chciałem wprowadzić pod moimi postami następujący tekst: "Nie jestem expertem, a tym bardziej ekspertem. Jestem wolnym strzelcem CP.", ale nie zostało to uwzględnione. Moja rola na tym się kończy.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Zdecydowanie jesteś ekspertem językowym . :) .

pozdrawiam
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

To trzeba było napisać: Expert (językowy). Pochlebiam sobie, że na języku polskim nieco się znam. Może troszkę lepiej niż pozostali Koledzy, ale akurat na tym forum to nie jest powód do chwały. No nic, pewnie mi niedługo przejdzie...
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

Kiedyś, o ile dobrze pamiętam słowo do którego masz 'wąty' było upowszechniane na etykietach.
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Maćku o co się tak wkurzasz. Dla mnie jesteś ekspertem, bo jesteś polonistą z wykształcenia, a takie przygotowanie jest na tym forum rzadko spotykane.
Komory bębna są oczywiście oksydowane tak jak całość broni. Ja bym się tym zarysowaniem nie martwił, ale dla estetów jest oksyda w płynie stosowana na zimno,która służy do poczerniania wszelkich zarysowań.
Wpadnij do mnie, to ci zasmaryje tę rysę, mam jeszcze kropelkę Super Blue firmy Birchwood. :lol:
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Oczywiście, Włodek, że do Ciebie w końcu wpadnę, także w sprawie oksydy na zimno. Kwestia tylko, kiedy? Wkurzam się, bo jestem pedant i parfekcjonista pod każdym względem, więc ten "expert" doprowadza mnie do szału. Ale, jak mówię, zaczyna mi przechodzić.
ODPOWIEDZ