Remington Pocket - sposób na poprawkę pionową?

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
Ensis
Posty: 19
Rejestracja: pn 24.kwie.2017 - 21:10
Moja broń:

Remington Pocket - sposób na poprawkę pionową?

Post autor: Ensis »

Dlaczego Remington Pocket Pietty wychodzi z fabryki tak absurdalnie nieprzystrzelany, że trzeba celować prawie metr pod celem? Jest jakiś nietypowy sposób trzymania tego rewolweru, żeby kompensować podrzut, czy co?
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Remington Pocket - sposób na poprawkę pionową?

Post autor: Wycior »

To nie jest takie absurdalne. Celujesz przeciwnikowi w jaja - bo tak jest najprzyjemniej - a trafiasz w głowę - bo tak jest najskuteczniej. Na poważnie: chwyt ma oczywiście wpływ na ŚPT ale nie sądzę by na 25 m (bo o takim dystansie chyba myślimy) odchylenie ~1 m (jak piszesz) dało się skompensować jakimkolwiek chwytem. To bardzo dużo - coś chyba nie gra z geometrią. Może powinieneś pomyśleć o podwyższeniu muszki (wymiana albo nakładka). Możliwe że podrzut ci to odchylenie powiększa. Rewolwer jest lekki - nie trzymasz go przypadkiem na bardzo usztywnionej ręce?
Ensis
Posty: 19
Rejestracja: pn 24.kwie.2017 - 21:10
Moja broń:

Re: Remington Pocket - sposób na poprawkę pionową?

Post autor: Ensis »

To nie tylko ja - czterech różnych strzelców z tego egzemplarza miało taki problem. To by się jeszcze dało zwalić na egzemplarz, ale przeszukanie Internetu wskazuje, że takie odchylenie jest w tym modelu powszechne, co każe zadać sobie pytanie: bug czy feature?
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Remington Pocket - sposób na poprawkę pionową?

Post autor: Heron »

Też tak mam :) To 'fjuczer' - więc, należy poprawić muszkę lub się przyzwyczaić.
ODPOWIEDZ