Zdjęcia tarczy z ZKS. Pociski płaszczowe

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
gunsmith
Posty: 59
Rejestracja: śr 15.lis.2017 - 21:05
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Colt SAA i Remik NMA

Re: Zdjęcia tarczy z ZKS. Pociski płaszczowe

Post autor: gunsmith »

Kolego ,,dam" w pełni się z Tobą zgadzam. Te płaszczowe to nie to, że takie są najlepsze tylko, że nie ma w sprzedaży osiowych pocisków do naszych rewolwerów. Można niby zrobić fakultet i samemu odlewać ale aż tak zacięty to nie jestem. Wizyta na strzelnicy tak co 2 m-ce. Strzelanie dla rekreacji. Dla nas idealna była by opcja pocisków z utwardzonego ołowiu w polimerze o precyzyjnej osiowości i kalibracji co parę setnych cala. Samochodem jeździmy tak już na wyrost 200km/h i koła wyważamy. Ja strzelam na pełnych naważkach. Szwajcar 1 bo 2 nie mieli. Szacuję, że prędkość wylotowa pocisku jest tak 300m/s +. Czyli 1080 km/h. Nie wyważony do osi obrotu poleci jak w przysłowiu: ,,trafiłeś jak kulą w płot". W Armii była amunicja do karabinów maszynowych i ta sama amunicja o ulepszony skupieniu dla karabinów strzelców wyborowych. Pocisk to podstawa, skok gwintu, korona lufy też ważne ale od czegoś trzeba zacząć.
DiabelskiCzort
Posty: 1
Rejestracja: śr 07.mar.2018 - 23:53
Moja broń: SAA .44

Re: Zdjęcia tarczy z ZKS. Pociski płaszczowe

Post autor: DiabelskiCzort »

gunsmith pisze: sob 12.maja.2018 - 23:57 Posiadacze Colta SAA 1873. Chyba będą nam wymieniać bębny na poprawnie zaprojektowane. Koniec z dystansami chroniącymi mechanizm obrotu.Może uda się ugrać więcej...Colt oryginalnie bez pozwolenia na scaloną? Piłka w grze a gram na tą opcję. Zobaczymy. Będę informował na bieżąco.
cos wiecej na ten temat? nigdzie w necie nie moge sie doszukac wzmian o akcji serwisowej
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zdjęcia tarczy z ZKS. Pociski płaszczowe

Post autor: FunkyKoval5 »

DiabelskiCzort pisze: wt 29.maja.2018 - 18:16
gunsmith pisze: sob 12.maja.2018 - 23:57 Posiadacze Colta SAA 1873. Chyba będą nam wymieniać bębny na poprawnie zaprojektowane. Koniec z dystansami chroniącymi mechanizm obrotu.Może uda się ugrać więcej...Colt oryginalnie bez pozwolenia na scaloną? Piłka w grze a gram na tą opcję. Zobaczymy. Będę informował na bieżąco.
cos wiecej na ten temat? nigdzie w necie nie moge sie doszukac wzmian o akcji serwisowej
Bo to pewnie stek bzdur z tą akcją naprawczą... :!:
ODPOWIEDZ