Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: slaw29 »

z jakiej więc racji regularnie grupa śląskich "pasjonatów" atakuje ludzi za wypowiedzi w kwestiach jakie podobno są poniżej ich godności, wiedzy, poziomu "wtajemniczenia"? po co w ogóle się odzywają nie mając nic do powiedzenia oprócz epitetów?
Napisze bardziej zrozumiałym tekstem jak kolega Wycior starał się tłumaczyć .

Mnie się wydaje że jest kilka ważnych powodów .
1) Jakby nie patrzeć to " pasjonaci " tworzyli tą całą zabawę w CP i miała ona wyrażne zabarwienie historyczne .
2) Broń CP to nie gnat żeby z nim ganiać po osiedlu i robić za szeryfa , albo załadowaną trzymać w bloku czy chałupie a ty bardziej ładować ja przy pomocy młotka jakimś miedzianym szajsem ;)
3) Rozumiem że wolą ustawodawcy było danie " Pasjonatom " prawa historycznej zabawy , a nie ciotom które mają za krótkie ego i potrzebują przedłużki penisa :-D
4)......I wiele innych ale szkoda tłumaczyć .....
nie zamierzam stawiać pomników praprzodkom strzeleckim, ale też nigdy nie będę negował praw ludzi do pasji historycznej w tej dziedzinie. ale na boga - żyjemy dzisiaj, a nie w XIX w, gro broni jaką użytkujemy wyprodukowano teraz i nikt nie ma prawa zabraniać mi możliwości wykorzystywania jej w sposób współczesny.
natomiast te dwa światy łączy wiele elementów przede wszystkim użytkowych tak? czemu więc zamiast dzielić się wiedzą i doświadczeniami, ktoś kto rzuci odmiennym zdaniem jest od razu uznawany za wariata?
Jak nie interesuje cię aspekt historyczny tylko napierdalanie to zrób sobie papiery i napieprzaj ze scalonej . Wstyd przyznać ze za głupi jesteś ?

Historia jest jedna i jakby nie patrzeć nie było w niej płaszczowych pocisków i młotka . Odmienne zdanie przeważnie łatwo jest zweryfikować jako idiotyczne ;)
Tym większy idiota jak drąży temat i tego nie rozumie .
gunsmith
Posty: 59
Rejestracja: śr 15.lis.2017 - 21:05
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Colt SAA i Remik NMA

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: gunsmith »

Sław ty nawet nie jesteś w stanie ogarnąć jaki z ciebie debil. Udzielił mi się wasz styl.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: mar_kow »

@gunsmith - czy Ty w końcu zrozumiesz że to jest nudne Forum które chce tylko napieprzać do papierowych tarcz ?? A nie przeprowadzać jakieś eksperymenty z przechowywaniem załadowanej niestandardowymi pociskami broni ?? Jak to zwykle bywa nie wszyscy przejawiają takie skłonności i każde "news" będzie przyciągał uwagę tych którzy kupili broń z różnych powodów... I nie dziw się że z Twoich tekstów wyłapywane jest to co niestandardowe i zazwyczaj mało bezpieczne. I to bez względu czy to robi i potępia użytkownik nowy, admin czy bywalec...
Też jestem tu nowy ale moja pasja się rozwija i to chyba w dobrym kierunku zgłębiania historii. Zacząłem jak inni od remika w inox'ie ale kierunek poszedł w dobrą stronę. Przez tematy szczeliny, osiowości i inne ble, ble każdy przechodzi. Pobawić się naważką prochu, odlać parę kul dla większości normalnych w zupełności wystarcza. Dla mnie również, może dlatego że mogę się wyżyć na strzelnicy z nitro...

Może dobrze że planują CP na pozwolenie - przynajmniej część "myślących inaczej" nie przejdzie badań psychologicznych...
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: .44 »

gunsmith pisze: wt 01.maja.2018 - 12:32 Kolego tomtap mamy podobne zdanie. Ja po prostu nie komentuję wypowiedzi poniżej pewnego poziomu i nic nie wnoszących do tematu.
No tak, potwierdza się ludowe przysłowie mówiące że nieszczęścia parami chodzą...
Furbolg
Posty: 32
Rejestracja: pt 02.mar.2018 - 08:12
Moja broń: brak

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: Furbolg »

Panowie, spokojne.
Taka refleksja mnie nagle dopadła. Bezpozwoleniowa broń CP to jest- a raczej już była- duża szansa
na upowszechnienie w Narodzie sportu strzeleckiego i kultury posiadania broni.
Oczami wyobraźni widzę, jak Naród zdobywa wiedzę (również z historyczną), kupuje broń i uczy się strzelać na strzelnicach. Nabiera przy tym szacunku do tego, co potrafią konstrukcje sprzed co najmniej 150 lat. Następnie,
w zależności od potrzeb, przechodzi na broń współczesną bądź dalej zgłębia temat broni historycznej.
Potem przeglądam ten wątek oraz jemu podobne, i jakby mnie ktoś szpadlem w mordę strzelił...
Naród miał przecież prawne możliwości, to przy odrobinie wysiłku ze strony Narodu mógłby być prawdziwy złoty okres strzelectwa w Polsce. A Naród wziął i zamienił złoto w gówno :-(
Takie moje podsumowanie odnośnie wpychania różnych dziwnych rzeczy do rewolweru. Ja również nie potrafię logicznie tego zdefiniować. Pozdrawiam.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: slaw29 »

Sław ty nawet nie jesteś w stanie ogarnąć jaki z ciebie debil.
Masz całkowitą rację jak mierzyć ludzi przy pomocy młotka którym się wpycha w bęben płaszczowe pociski :piwo:
Oj żeby wszyscy w PL byli takimi debilami jak ja to byśmy asfaltu nie musieli wylewać na drogi , tylko PL by je brukowało złotem :piwo:
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: Willie357 »

Potem przeglądam ten wątek oraz jemu podobne, i jakby mnie ktoś szpadlem w mordę strzelił...

No widzisz,był przed wielu laty w Krakowie pewien facet,ktory co prawda nie uważał z dziwkami,bo złapał syfilis,ktory go zresztą zabił,ale wiedział co pisze.Co$ tam napisał o chamach,złotym rogu i sznurze.Stulecia mijają a zmien niewiele.
Furbolg
Posty: 32
Rejestracja: pt 02.mar.2018 - 08:12
Moja broń: brak

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: Furbolg »

Willie357 pisze: śr 02.maja.2018 - 14:48 Potem przeglądam ten wątek oraz jemu podobne, i jakby mnie ktoś szpadlem w mordę strzelił...

No widzisz,był przed wielu laty w Krakowie pewien facet,ktory co prawda nie uważał z dziwkami,bo złapał syfilis,ktory go zresztą zabił,ale wiedział co pisze.Co$ tam napisał o chamach,złotym rogu i sznurze.Stulecia mijają a zmien niewiele.

Hehe, dobre :piwo:
I ponadczasowe, niestety.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: mar_kow »

New redneck pisze: śr 02.maja.2018 - 19:07 [...] Oczywiście sama psychoza jest u Ciebie dużo słabsza i skłania się jedynie ku przedstawieniu samego siebie na forum jako tego co niesie prawdę (czyli to o czym pisałem na samym początku).
[...]
Nie strzela z płaszczowych, nie trzyma załadowanej broni w otwartej szafie, nie zamierza skrzywdzić Rumunów i jest w opozycji do wyczynów @gunsmitha...
Dla mnie to wystarczy... :-P
A poza tym zamierza postawić piwo :piwo: - odczepcie się... :lol:
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: Wycior »

New redneck pisze: śr 02.maja.2018 - 19:07 wszystkie twoje wpisy (a przynajmniej zdecydowana większość) wskazują na występowanie u Ciebie schizofrenii paranoidalnej.
Widzę że nie ja jeden zabrałem się za wygłaszanie opinii w kwestiach na których się nie znam (chyba że kolega redneck jest lekarzem psychiatrą). Że nie jestem fanem kolegi gunsmitha łatwo sprawdzić. Byłem pierwszą osobą która z nim na tym forum polemizowała, a to w kwestii gwintowanych luf. Stawiałem mu wiele zarzutów co do wypowiedzi które uważałem za błędne albo szkodliwe i starałem się te kwestie prostować. Prawdą jest też że dowiedziałem się od niego trochę rzeczy w z obszaru jego kompetencji. Myślę że polemikę z wieloma poglądami kolegi gunsmitha możemy a nawet musimy prowadzić. Tam gdzie sądzimy że na to zasługuje nazywajmy go dyletantem albo szkodnikiem. Uważam jednak że nie powinniśmy posuwać się do tak obraźliwych i uwłaczających drugiemu człowiekowi sformułowań jak chociażby te powyżej.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: Marek »

Nie zgadzam się Wycior, jak ktoś postawi diagnozę to nikogo nie obraża.
Czy masz grypę brzmi obraźliwie?
W końcu to też choroba .
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: Arab »

Paragraf !
Zwłaszcza "Paragraf 22 "
Yosarian przy was to "cienki Bolek" :D
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: .44 »

snubnose pisze: śr 02.maja.2018 - 21:57 Jak mi diagnoze postawi lykorz, to w porządku. Co innego jednak jak o grypę posądzi mnie koleś z budowy, bo podług niego źle wyglądom, a jo mom ino biegunka i sznupaka.
przy tej biegunce i sznupace to najgorzej chyba gacie będą wyglądać :lol:
amigo
Stary bywalec
Posty: 552
Rejestracja: pn 03.kwie.2017 - 19:07
Moja broń: za dużo się tego uzbierało : )

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: amigo »

Może by tak utworzyć taki np. dział forum jak jest na beżowym pt. " Rynsztok" czy coś podobnego i tam przenosić dla dobra ogółu takie i tym podobne " wydumki " i nawalanki jak w powyższym temacie , bo to już zaraz będzie telenowela niczym " Niewolnica Izaura " z Leonciem w roli głównej :)
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Nie potrafię tego logicznie zdefiniować.

Post autor: Wycior »

rosmo pisze: czw 03.maja.2018 - 17:41 Regulaminy i prawo zamiast sumienia i własnego rozumu.
A ten własny rozum to niby gdzie? Wybacz ale trudno doszukać się jego wplywu na treść twojego posta.

Marku, wybacz mi, miałeś rację. Chciałem dobrze. Już się nie powtórzy.
ODPOWIEDZ