Klucz do kominków Remington NEW ARMY

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Klucz do kominków Remington NEW ARMY

Post autor: mar_kow »

Dokonując pierwszych zakupów: broń, akcesoria, eksploatacja to oczywiście znaczny wydatek. Gdy nie ma się zaplecza w postaci sklepu zmuszeni jesteśmy kupować przez "internety". Czasami to wychodzi taniej ale nie zawsze zakupy będą spełniały nasze oczekiwania. Nie zawsze zrobimy zakupy tylko w jednym sklepie a sumując koszty przesyłek wychodzi tak samo jak w sklepie...

Między innymi nigdzie nie trafił mi się podstawowy sprzęt jakim jest kluczyk do kominków... Ale gdzieś szperając widziałem że ktoś zrobił sam z kluczyka nasadkowego. Jako że lubię dłubać, mam trochę narzędzi i jako tako sobie z nimi radzę postanowiłem sam zmajstrować sobie "urządzonko". Wycieczka do sklepu - zakup (nie chciałem niszczyć z zestawu narzędziowego) kluczyka nasadkowego 1/4 4,5mm, pokrętełka i przedłużki to ok. 20zł (nawet jakąś wyprzedaż trafiłem). Chwilka przy szlifierce na statywie, szlifowanie dremelem i wyszło całkiem zgrabnie i dość precyzyjnie. Już nie chciało mi się babrać z pastą i polerować... Przy okazji zauważyłem że drugi dokupiony standardowy bęben znacznie różni się jakością kominków - są nierówne. W wersji z Remikiem - Hege są bardziej precyzyjnie zrobione. Dlatego musiałem lekko podszlifować na szerokość kołnierza kominka. Kluczyk w zasadzie nie potrzebuje przedłużki co obniża koszty do chyba 12 zł. Komplet jakiś zwykły NeoTools ale polerowany CR-V.

Obrazek
Obrazek

Fotki mało precyzyjne, robione dupofonem...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Klucz do kominków Remington NEW ARMY

Post autor: Wycior »

:brawo: CP to nie technologia kosmiczna. "Markowy" klucz do kominków za 50-100 zł też nie jest niczym więcej jak powyginanym (czasem niechlujnie) kawałkiem stali.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Klucz do kominków Remington NEW ARMY

Post autor: mar_kow »

Wycior pisze: ndz 25.lut.2018 - 12:39 :brawo: CP to nie technologia kosmiczna. [...]
Właśnie chyba na tym polega magia hobby CP...
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Klucz do kominków Remington NEW ARMY

Post autor: Heron »

Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Klucz do kominków Remington NEW ARMY

Post autor: mar_kow »

No właśnie - umknęło mi gdzie widziałem :)
ODPOWIEDZ