Dwie drogi na dobre skupienie na tarczy.

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Dwie drogi na dobre skupienie na tarczy.

Post autor: Wycior »

No to życzę sukcesów. Tak naprawdę to nasze hobby, dlatego najważniejsze aby każdy się realizował i robił to co go najbardziej interesuje. A na wypadek niespodziewanego pojawienia się talibów cieszę się, że ktoś się tą hałastrą zajmie ...
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Dwie drogi na dobre skupienie na tarczy.

Post autor: wyrzucony »

Faktycznie nie zauważyłem, że to aż 2k pln a co by było gdyby to był jakiś tam shooter za 2x2k zł ? toż to by musiał nie tylko Pałac Kultury ale i most Kierbedzia puścić z dymem.

Aaaa ZKS tam mamy paru kolegów może spróbują zobaczyć który to Gunsmith napiernicza dychy z conicali to będzie szok dla Flexpointa czy Rybki, ze można a oni cały czas w błędzie żyli ;)
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Dwie drogi na dobre skupienie na tarczy.

Post autor: slaw29 »

Jak to się nie da rozpierolić Pałacu ? Przecierz mają go walić jako relikt komunizmu .Teraz koledzy w klubach będą głosować za odebraniem dyplomów komuszych uczelni od lewa do prawa . Ten kto do 1989 roku uzyskał dyplom - won z takim dyplomem degradacja . Odebranie renty , zasiłku i praw do wykonywania zawodu . Won z reliktami komuszymi , dyplomami , pałacami i drogami . Kurwa jak bym się cieszył jakby wszystkie relikwie komuny znikły łacznie z Gierkówką , Hutą Katowice i blokami z wielkiej płyty . Wszak to komusze relikty nie godne dzisiejszych czasów .
gunsmith
Posty: 59
Rejestracja: śr 15.lis.2017 - 21:05
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Colt SAA i Remik NMA

Re: Dwie drogi na dobre skupienie na tarczy.

Post autor: gunsmith »

Darek z Rybką między innymi konsultowaliśmy dziś i tego spieprzonego Colta SAA i prace nad pociskami. Spoko. Dajcie nam trochę czasu.
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Dwie drogi na dobre skupienie na tarczy.

Post autor: Willie357 »

Czy jest tam ktoś na ZKS, kto jaśniej wytłumaczy, iż dopracowywanie kapiszonowego peacemakera to jak tworzenie nowej lepszej formuły żelu do tyłka , dla kochających inaczej ?
gunsmith
Posty: 59
Rejestracja: śr 15.lis.2017 - 21:05
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Colt SAA i Remik NMA

Re: Dwie drogi na dobre skupienie na tarczy.

Post autor: gunsmith »

Właśnie dziś na konsylium w ZKS pokazałem, że można.Pracujemy nad pociskami bo gwintowana lufa nie była przeznaczona do okrągłych kulek. Dajcie nam trochę czasu bo do jednej bramki gramy. Co do tych 2 koła to jak kupiłem pierwszą sztukę broni to żona jakoś to zaakceptowała. Jak wspomniałem o zakupie następnych to zakaz. Mam teraz kilka sztuk i ubaw po pachy. Raz z jednym rewolwerem, raz z drugim i ona myśli, że to ten sam a czujność wyostrzona. Wyszedłem z wiatrówką co z 5 lat w domu i awantura. Kupiłeś coś nowego wbrew zakazowi. Tak, że z moim budżetem ok jak domowe gestapo nie widzi tych marnych dwóch tys.Napisałem o tym gdzieś na fejsie i babka odpowiedziała: A wy głąby też myślicie, że my ciągle w tych samych butach chodzimy.
ODPOWIEDZ