Rewolwer Inox czy Improved?

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Rewolwer Inox czy Improved?

Post autor: RedGuy »

Jak wprowadzą te durne przepisy to kupię kulolejkę i sam sobie pociski będę robił :-P .
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Rewolwer Inox czy Improved?

Post autor: DRIZZLERE17 »

Tylko co da ci ta kulolejka. Jeżeli na strzelnicy nie będzie można ich używać, a samo posiadanie ołowianych pocisków będzie nielegalne.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Rewolwer Inox czy Improved?

Post autor: RedGuy »

Tak na prawdę to co nam da gdybanie. Jak będą chcieli zakazać to zakażą i nic się nie poradzi. Żadne protesty, petycje, czy głodówki nic nie dadzą bo wystarczy wmówić ludziom nie mającym nic wspólnego z bronią jakie to niebezpieczeństwo i że każdy uzbrojony to potencjalny terrorysta a tłum ślepo poprze rozbrojenie obywateli. Oczywiście zaszkodzi to tylko zwykłym obywatelom bo bandziory raczej płakać po tym nie będą, oni mają własne "sklepy". Ludzie posiadający broń albo się jej pozbędą albo zejdą do podziemia i znów strzelanie odbywać się będzie cichaczem po jakichś stodołach na zadupiu. Pamiętam czasy jak się po cichu z wiatrówki strzelało by nikt nie zakapował ale czarnoprochowca się już tak nie ukryje. Zaczynam mieć wrażenie że wydostaliśmy się z jednego ustroju totalitarnego i z zachwytu wdepnęliśmy w drugi, a ludzie przyzwyczajeni do tych politycznych kajdan uważają że bez nich by zginęli.
Pozwolę sobie zacytować pewnego kolegę z innego forum: "Przyjdzie walec i wyrówna ... Przezyliśmy potop szwedzki, przeżyliśmy też radziecki ... przeżyliśmy nieszczęść wiele, przeżyjemy też brukselę" :?:
ODPOWIEDZ