Pociski Remington Pocket

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Pociski Remington Pocket

Post autor: Len »

Proszę o opinie na temat pocisków do rewolweru Remington Pocket. Ale przede wszystkim mnie interesuje, gdzie je można znaleźć.
Stefanek
Bywalec
Posty: 368
Rejestracja: śr 20.sty.2016 - 16:16
Lokalizacja: niedaleko Warszawy
Moja broń:

Re: Pociski Remington Pocket

Post autor: Stefanek »

Kule .322 do remika poketa są w shargu (sharg.pl). Tylko drogawe - 108 zł + wysyłka za 100 sztuk (ale za to oryginalne włoskie ;-)). Chociaż lepiej się upewnić telefonicznie, bo w shargu czasem jak na stronie piszą, że mają mało (a tak jest w tym przypadku), to faktycznie już nie mają w ogóle.
Zresztą nie wiem... może chodzi Ci o pociski cylindryczno-stożkowe (tzw. "conicale"). Ale tego chyba w poketach nikt nie stosuje. Przynajmniej nie słyszałem. Nie chcę się wymądrzać, bo z kalibrem .31 nie mam do czynienia.
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Pociski Remington Pocket

Post autor: Szaddam »

Masz dwa wyjścia:
1. Np. nabyć tu http://allegro.pl/kule-olowiane-obtacza ... 99486.html albo popisać do innych o(d)lewaczy ołowiu z Allegro z pytaniem czy by Ci trochę tych kulek odlali.
2. Kupić kokile i samemu zabrać się za odlewanie. Sprzęt zwróci Ci się po kilkuset strzałach, możesz odlewać też do innych kalibrów
- radocha i satysfakcja gratis 8-)
(i tak większość wielbicieli CP prędzej bądź później samemu leje ołów)
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Pociski Remington Pocket

Post autor: Len »

Kulki mam. Ostatnio słyszałem od takiego jednego pana, że z Pocketa czasem wali pociskami i stąd mnie naszła ciekawość na nie.
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Pociski Remington Pocket

Post autor: Len »

A amunicję wyłącznie sam odlewam. Z bronią czarnoprochową obcuję już długo.
ODPOWIEDZ