Pierwsza broń-Katowice

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
dumdum
Posty: 4
Rejestracja: sob 10.cze.2017 - 15:55
Moja broń:

Pierwsza broń-Katowice

Post autor: dumdum »

Witam, jak w opisie mam zamiar kupić swego pierwszego czarnoprochoowca. Mieszkam w okolicach Katowic i chciałbym prosić jakiegoś znającego się na rzeczy forumowicza o doradzenie przy zakupie broni i dodatków. Pokazanie w realu kilku rzeczy związanych z obsługą broni, zdradzeniu kilku trików czy odpowiedzenie na pytania.
Przeczytałem to forum prawie całe, przeglądnołem youtub teoretycznie wiem co chce kupić, chce rewolwer na początek i zaczne od remingtona ale kto wie może ktoś mnie przekona np do colta.
W wyborze dodatków też bym prosił o dobre rady.
Pozdrawiam forumowiczów.
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Pierwsza broń-Katowice

Post autor: Szaddam »

Poczekaj parę dni, od czwartku na Alfie w Siemianowicach codziennie ktoś będzie dymił CP (o ile jakieś zawody nie przeszkodzą).
Podepnij się, a obejrzysz trochę sprzętu, parę razy wystrzelisz, pogadasz ... a jak będzie już "doświadczony", wtedy dokonasz lepszego wyboru :)
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Pierwsza broń-Katowice

Post autor: slaw29 »

Skontaktuj się z kolegą Szaddamem idealny nauczyciel .... cierpliwy :-D
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Pierwsza broń-Katowice

Post autor: Szaddam »

Tyle, że bawię się już rewolwerami. Chyba, że kolega ma ochotę na coś z długą lufą ;)
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Pierwsza broń-Katowice

Post autor: Heron »

Coś się wymyśli :)
Postaramy się zrobić jakieś spotkanie dla nowych :D i będzie można pogadać i postrzelać.
Jak coś to:
https://blackpowder.pl/spotkanie-z-blac ... pasternik/
Jak najbardziej będzie to miejsce do takich spraw, ale na spokojnie ...
dumdum
Posty: 4
Rejestracja: sob 10.cze.2017 - 15:55
Moja broń:

Re: Pierwsza broń-Katowice

Post autor: dumdum »

Nie powiem spotkanie na szczelnicy w krakowie zapowiada się bardzo ciekawie lecz nie będę mógł uczestniczyć, już żałuje bo kraków nie daleko. Bliżej mi z terminem czwartkowym na Alfie tylko to święto, będzie otwarta szczelnica? Jak tak to w jakich godzinach jak ktoś wie. Szaddam nie szkodzi że już nie bawisz się rewolwerami wiedze masz i chętnie skożystam . Jeśli będziesz to może się podzielisz. Może inni będą to i skożystam. Czy mogę wejś na tą strzelnicę jako widz. Jak się odnajdziemy. Jeśli nie chcesz pisać na ogólnym napisz priw.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Pierwsza broń-Katowice

Post autor: Heron »

Ja coś kombinuję na piątek ... może się uda :) być na strzelnicy Alfa - o ile będzie wolna.
ODPOWIEDZ