Zakupy broni CP w USA

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Thorsten
Posty: 49
Rejestracja: wt 21.mar.2017 - 11:01
Moja broń:

Zakupy broni CP w USA

Post autor: Thorsten »

Czy ktoś z szanownych forumowiczów mierzył się z tematem kupna rewolweru w USA - jakie koszty należy doliczyć do ceny zakupu (cło, podatek, itp)?
Cabela's - oferuje remika new army pietty za 220 $ to połowa naszych cen detalicznych. Zastanawiam się, czy finalnie gra jest warta świeczki?
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Zakupy broni CP w USA

Post autor: .44 »

koszty przesyłki, cło i Vat zjedzą z nawiązką różnicę w cenie. Francuskie sklepy mają nieznacznie wyższe ceny a płacisz tylko przesyłkę ok. 25 euro. I żadnych innych opłat, Francja póki co jest w chujni europejskiej.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Zakupy broni CP w USA

Post autor: .44 »

Awatar użytkownika
Thorsten
Posty: 49
Rejestracja: wt 21.mar.2017 - 11:01
Moja broń:

Re: Zakupy broni CP w USA

Post autor: Thorsten »

Dzięki, zbadam temat.
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Zakupy broni CP w USA

Post autor: Biker »

Thorsten pisze: śr 10.maja.2017 - 09:55 Czy ktoś z szanownych forumowiczów mierzył się z tematem kupna rewolweru w USA - jakie koszty należy doliczyć do ceny zakupu (cło, podatek, itp)?
Cabela's - oferuje remika new army pietty za 220 $ to połowa naszych cen detalicznych. Zastanawiam się, czy finalnie gra jest warta świeczki?
Niewarta. To nie będzie tak że zapłacisz 220$ x 4 PLN. Przesyłka, cło, VAT i wyjdzie Ci praktycznie to samo co w PL. Pod warunkiem, że przesyłanie broni nie jest jakoś dodatkowo droższe.
ODPOWIEDZ