Remington New Army .44 UBERTI

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Remington New Army .44 UBERTI

Post autor: zbiho »

Rysy technologiczne po narzędziach, lufa po zgrubnej obróbce, nic nie szlifowana, INOX nie tak łatwo wyszlifować więc sprzedają takie.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Remington New Army .44 UBERTI

Post autor: mar_kow »

To się jednak cieszę że wybrałem wersję Hege - po tuningu i też inox. Nie ma aż takich niedoróbek... Lufa nie jest idealna ale nie ma rys poprzecznych a delikatne wzdłużne są spolerowane. Rysy nie będą miały większego znaczenia przy strzelaniu, ale będą gromadziły mikro zanieczyszczenia które ciężko będzie wyczyścić. Stąd później biorą się mini wżery które z czasem mogą się powiększać. Trzeba będzie bardziej dbać i tyle...
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Remington New Army .44 UBERTI

Post autor: Mandrake »

Właśnie... Jeżeli chodzi o celność i skupienie to nie mam zastrzeżeń, na 25m jest bardzo celny ( zwłaszcza jak strzela ktoś inny niż ja :-D )
Czyli ogólnie nie przejmować się tym tylko strzelać?
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Remington New Army .44 UBERTI

Post autor: zbiho »

Dotrze się sam kulami i wyciorem.
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Remington New Army .44 UBERTI

Post autor: Mandrake »

Dziękuję wszystkim za wypowiedź i informację :ok:
dam
Posty: 24
Rejestracja: czw 03.maja.2018 - 16:09
Moja broń: brak

Re: Remington New Army .44 UBERTI

Post autor: dam »

Tommy pisze: wt 05.lip.2016 - 16:27 Ale do polski idą dalej syfy.
Nowa seria Remików sharg to importuje to po prostu koszmar.
Widziałem 2-3 Inoxy oraz 4-5 zwykłych... lufa cięta z metra bez korony, okładziny jak z surowego drewna.
Mechanizmy chodzą bardzo nie liniowo, mam wrażenie że w każdej pozycji inna siła działa na kurek na dodatek coś w środku klika co kawałek. Za to miałem 3 Pietta NMA Shooter-y w dłoni... i tu nie mam złudzeń są super.
Jednak jeżeli chciał bym kupić dziś coś dobrego dalej kupił bym EuroArms Rogers & Spencer Match 1970-2010 które są po prostu zawsze dobre. Poza zniszczonymi sztukami one zawsze są lepsze, celne, płynne, precyzyjna praca spustu.

Albo ruger old army który jest klasą sam w sobie.
Korona lufy nie jest niezbędna jeżeli lufa jest cięta równo i precyzyjnie , okładziny nielakierowane to charakterystyka pietty , jedni lubią inni nie , płynność mechanizmu przybywa z czasem - chyba że wada od początku , natomiast pietta powinna dopracować powłoki (oksyda licha) moim zdaniem . a także lepiej /głębiej profilować podcięcie do wprowadzania pocisku, kula wchodzi ok , ale stożek czy patron - trzeba szlifować.
ODPOWIEDZ