Colt SAA 1873 Peacemaker 44

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Post autor: Matlak »

Był kiedyś jeden Umberto ale oni nie robił rewolwerów :D
mobilnet
Posty: 6
Rejestracja: śr 16.kwie.2014 - 22:11
Moja broń:

Post autor: mobilnet »

Widziałem Colta SAA 1873 na scalone z lunetą z lufa 8" , zastanawiam się nad zamontowaniem lunety na swoim rozdzielnego ładowania. Tamten co prawda był używany przez myśliwego ale wygląd miał niesamowity.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Post autor: .44 »

mobilnet pisze:Widziałem Colta SAA 1873 na scalone z lunetą z lufa 8" , zastanawiam się nad zamontowaniem lunety na swoim rozdzielnego ładowania. Tamten co prawda był używany przez myśliwego ale wygląd miał niesamowity.
:-x
Awatar użytkownika
Bready
Stary bywalec
Posty: 1430
Rejestracja: czw 23.lut.2012 - 02:03
Lokalizacja: Dupont, PA, USA
Moja broń: Duzo ,dawno nie liczylem ;)

Post autor: Bready »

mobilnet pisze:Widziałem Colta SAA 1873 na scalone z lunetą z lufa 8" .
Prawie taki powinien byc ,tylko zdecydowanie bez lunety.
Pasuje tam jak spojlery w traktorze :-D
Slavo
Posty: 12
Rejestracja: śr 07.cze.2017 - 22:19
Moja broń:

Re: Colt SAA 1873 Peacemaker 44

Post autor: Slavo »

Witam! odświeżając temat Colta SAA 1873 jestem w posiadaniu takiego jest piękny! przypomina współczesne rewolwery to mnie skusiło! jeśli chodzi o strzelanie tarczowe 25 m to proste to nie jest przy naważce 1g 3f z Radomia + kaszka+ kule 454 rezultat taki sobie (skupienie w dole tarczy 23P) natomiast przy naważce 1,5g prochu zdecydowanie poprawa w celności ale za to kopnięcie niezłe frajda! :) rewolwery te raczej nie do strzelania tarczowego, do rozwalania laptopów patelni kuchennych żony zdecydowanie tak! no i każdorazowe wyjmowanie bębna troszkę uciążliwe, dlatego następny nabytek to będzie Colt Navy 7,5 .36 :navy:
ODPOWIEDZ