Rewolwer Starr

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Adi
Posty: 57
Rejestracja: pt 27.maja.2011 - 18:29
Moja broń:

Post autor: Adi »

Dla tych którzy zastanawiają się którego Starra wybrać miałem oba i muszę powiedzieć że:
Starr DA
-Dla mnie bardzo dobrze leży w ręce
-Kiepska praca spustu ale napewno można poprawić
-Można strzelać jako DA i SA

Starr SA
-Kiepsko leży w ręce jest jakiś długi i nie wygodny
-Spust działa na pierdnięcie komara

Oba są tak samo wykonane wkońcu to Pietta :D Którego ja bym polecił? Chyba bym się skłaniał w kierunku DA.

Fotki Sarra
Obrazek
Obrazek
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

A ja tam wolę ... R&S :-)

Strzelałeś z nich? Możesz coś na ten tematy napisać?
Adi
Posty: 57
Rejestracja: pt 27.maja.2011 - 18:29
Moja broń:

Post autor: Adi »

Miałem już ochotę postrzelać ale klient się trafił i kupił go. A co do R&S to też go bym wolał od Starra :D :D :D :D
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

To namów klienta by strzelił i opisał:-)
Adi
Posty: 57
Rejestracja: pt 27.maja.2011 - 18:29
Moja broń:

Post autor: Adi »

Dobra :) napiszę do niego może coś z tego wyjdzie. A niedługo sam dam opis i zdjęcia/filmik czegoś nowego :D
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Pewnie nas czymś zaskoczysz.

:D
Adi
Posty: 57
Rejestracja: pt 27.maja.2011 - 18:29
Moja broń:

Post autor: Adi »

Chyba nie będzie opisu Starra. Ten co kupił nic nie odpisuje mi.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

:(

Szkoda. Pewnie straciliśmy okazję na ciut więcej.... .
Dzięki jednak za Twój opis :-)
beskid
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25.lut.2018 - 09:27
Moja broń: ....

Re: Rewolwer Starr

Post autor: beskid »

Odgrzebuje temat.. czy są na forum posiadacze tej broni? Podzielcie się wrażeniami :P Zastanawiam się nad repliką pietty do swojej skromnej kolekcji..
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Rewolwer Starr

Post autor: DRIZZLERE17 »

beskid pisze: pn 05.mar.2018 - 11:51 Odgrzebuje temat.. czy są na forum posiadacze tej broni? Podzielcie się wrażeniami :P Zastanawiam się nad repliką pietty do swojej skromnej kolekcji..
Jak na razie to możesz tylko się zastanawiać na temat tego Starr SA/DA z reszta nie ty jeden ja tez na niego poluje, rewolwer ten nie jest dostępny w żadnym znanym mi w europie sklepie z bronia, jedyna opcja to kupno używanego na internecie, ale niestety rzadko się tam pojawiają. Ja widziałem taki jakiś rok temu na optykamysliwska.pl, cena o ile pamiętam, to było 3000PLN i długo tam nie czekał na kupca. Na Facebook stronie polskiego importera Sharg pojawiła się lakoniczna informacja, jakoby Pietta miała w tym roku wznowić produkcje i to tyle. Sam nie znam nikogo kto mailby taki rewolwer. Dlatego jestem bardzo ciekaw czy się ktoś konkretny odezwie....
beskid
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25.lut.2018 - 09:27
Moja broń: ....

Re: Rewolwer Starr

Post autor: beskid »

Dziwne bo zadzwoniłem do sharga i za zaliczką jest do sprowadzenia w cenie jaka jest podana na stronie.
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Rewolwer Starr

Post autor: DRIZZLERE17 »

beskid pisze: pn 05.mar.2018 - 14:20 Dziwne bo zadzwoniłem do sharga i za zaliczką jest do sprowadzenia w cenie jaka jest podana na stronie.
To ciekawe, bo właśnie jestem na stronie Sharg.pl i nigdzie nie widze rewolweru Starr. chyba że tam jest jakaś opcja dla wtajemniczonych.
beskid
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25.lut.2018 - 09:27
Moja broń: ....

Re: Rewolwer Starr

Post autor: beskid »

Dla wtajemniczonych z korzystania z przeglądarki google:
https://sharg.pl/product-pol-109401-Rew ... RRD44.html
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Rewolwer Starr

Post autor: DRIZZLERE17 »

beskid pisze: pn 05.mar.2018 - 16:05 Dla wtajemniczonych z korzystania z przeglądarki google:
https://sharg.pl/product-pol-109401-Rew ... RRD44.html
To, że w wynikach wyszukiwania na Google pojawia się ten produkt (nie tylko ten, bo także LeMat) to nie jest dla mnie nowość, miałem na myśli aktualną ofertę, która znajduje się na ich stronie pod tym linkiem: https://sharg.pl/pol_m_STRZELECTWO_Bron ... -3133.html Tam nie znajdziesz rewolweru Starr. Jeżeli faktycznie jest dostępny na zamówienie (zakładam, że mówisz prawdę) a nie ma go w aktualnej ofercie, to jest to co najmniej niezrozumiałe z handlowego punktu widzenia firmy, która dąży do maksymalizacji zysków.
amigo
Stary bywalec
Posty: 561
Rejestracja: pn 03.kwie.2017 - 19:07
Moja broń: za dużo się tego uzbierało : )

Re: Rewolwer Starr

Post autor: amigo »

Z tego co słyszałem ściągają na zamówienie tylko są dwa ale : termin trudny do określenia bo podobno Pietta uruchamia jego produkcję jak uzbierają większy pakiet zamówień , drugie ale : podobno/ nie wiem tego na pewno, z powodu wielu reklamacji gwarancji brak lub jest jakoś ograniczona ?
Rewolwer ciekawy bo rzadki ale na forach międzynarodowych ma kiepską opinię ,głównie jeżeli chodzi o działanie /niesprawności wersji DA. Z resztą co się dziwić w końcu to tylko Pietta :lol:
Zwróćcie uwagę na dostępne w sieci zdjęcia używanych Starów DA - prawie każdy ma porysowany paskudnie w charakterystyczny sposób beben - prawdopodobnie nieudolnie zrobiony system blokady Made in Pietta. :;
W epoce też nie była to niezawodna broń.
ODPOWIEDZ