Police 1862- pytanie do posiadaczy

Generalnie broń krótka taka jak rewolwery oraz pistolety.
Odpowiedz
Awatar użytkownika
roundball

Police 1862- pytanie do posiadaczy

Post autor: roundball » pn 20.mar.2017 - 18:10

Witam.

Dzisiaj oglądałem w Katowicach Police od Uberti.
Zawsze wydawało mi się że powinny być dość solidnie wykonane bo to mało popularny model a tu niespodzianka:
Wizualnie bardzo fajny ale bebechy...
Praca mechanizmów tragiczna, nie tylko bardzo chropowata ale i nie równa i jakaś... niejednakowa, nie wiem.
przy normalnej próbie udało mi się go "zakleszczyć" w pozycji bojowej kurka jednocześnie bębnem niezablokowanym i nie dało się ani ściągnąć spustu ani ręczne odwieźć kurka i go spuścić. po dłuższych próbach udało się.
W ogóle inaczej chodził przy powolnym napinaniu a inaczej przy energicznym.

Sprzedawca twierdzi że zazwyczaj dostają egzemplarze police 1862 z takimi lub nieco mniejszymi problemami na mechanizmach, więc to jakaś reguła ??
Pocket-Navy jest na tej samej ramie a podobno dostają zazwyczaj bezproblemowe egzemplarze, więc o co chodzi ??

Nie choruję na ten rewolwer jakoś specjalnie bo mam kilka innych pomysłów CP na koniec roku i przyszły ale fajnie byłoby mieć coś małego a jednocześnie sensownie leżącego w łapie a Police z lufą 4,5 jakoś mi się podobają.
Wrzuciłem identyczny temat na beżowym bo sprawa mnie zaciekawiła a nie jest to popularny model bo chyba tylko do rekreacji ale może ktoś ma i się wypowie.

Czy te problemy to jakaś norma- wada repliki ??

rusznik
VIP

Re: Police 1862- pytanie do posiadaczy

Post autor: rusznik » śr 22.mar.2017 - 09:46

Odpowiem koledze bo widac ze na bezowym forum jak zwykle tylko jacys dyletanci pitolili swoje subiektywne widzimisie...
Osobiscie dawno , dawno temu :lol: posiadalem takie Colty Police od Ubertiego , jeden to byla stara produkcja z lat 1980tych a brugi to byla nowa produkcja z okolo 2000 roku , do tego calkiem niedawno tuningowalem taki rewolwer koledze Mariuszowi R.=lebedzie ktory dzieki temu Colcikowi wystrzelal srebrny medal na Mistrzostwach Swiata w 2016 roku...

Kolego w wiekszosci przypadkow bron ta wymagala gruntownego tuningu mechanizmow wewnetrznych oraz przerobienia muszki gdyz fabryczna jest zaniska , natomiast Colt P. od Ubertiego zawsze byl bardzo dobrze wykonczony i spasowany=osiowy. Druga kwestia to wszyscy co chca z tego modelu jakos sensownie postrzelac wybieraja lufe dlugosci 6,5'' krotsze lufy to dobre do strzelania do ''patelni'' z 7 metrow 8)
Ogolnie fajna bardzo poreczna i ladna bron , wymaga zazwyczaj poprawy mechaniki i jest OK...
Co ciekawe w tym modelu kaliber komor bebna jest rownorzedny z kalibrem lufy w jej bruzdach.

Awatar użytkownika
roundball

Re: Police 1862- pytanie do posiadaczy

Post autor: roundball » śr 22.mar.2017 - 19:55

Czyli co do mechanizmów miałem rację i gość ze sklepu w Katowicach też.
Co do sensownego strzelania to jeżeli się zdecyduje na ten model to do celów czysto rekreacyjnych i właśnie strzelania "do patelni" jak to ująłeś, oraz do "mania".
Dlatego lufa 4.5 bo najbardziej mi sie podoba taki a ze wszystkich pocketów mimo wszystko jest najsensowniejszy.

Odpowiedz