Czy zareklamować Remingtona?

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
ODPOWIEDZ
Branden
Posty: 1
Rejestracja: sob 22.lut.2020 - 20:17
Moja broń: Remington 1858

Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: Branden »

Witam forumowiczów,

Przedwczoraj nabyłem nowego Remingtona 1858 Target od Uberti i po rozpakowaniu zauważyłem, że kurek ociera o ramę oraz ślady obok frezowanych wgłębień na bębnie jakby języczek blokujący uderzał obok.
zdjecie-2_2.jpg
zdjecie-1_2.jpg
Dopiero zaczynem przygodę z czarnoprochowcami i to mója pierwsza broń tak więc nie mam doświadczenia. Proszę Was o opinię - czy te przypadłości są poważnie i powinienem reklamować rewolwer a może to nic poważnego i można z tym żyć?


Pozdrawiam,
Marcin.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: RedGuy »

O ile ślady na bębnie prędzej czy później przy strzelaniu się pojawią to zastanawia mnie zdjęcie nr 2. Wygląda jakby kurek uderzał w ramę, ciekawe czy przy strzelaniu nie będzie uderzał w krawędź na bębnie obok kominka. Jeśli cię to niepokoi to reklamuj, kupujesz nówkę więc wszelkie niedoróbki możesz reklamować.
Tak z ciekawości - testowałeś go na sucho czy taki oklepany już dostałeś?
Awatar użytkownika
Nduro
Bywalec
Posty: 135
Rejestracja: śr 07.mar.2018 - 20:51
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: .45.54.58

Re: Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: Nduro »

To czarne w rogach to okopcenie niedoczyszczone czy takie zdjęcie? Może ktoś już go używał i zwrócił?
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: wyrzucony »

Reklamuj bo to niedoróbka jakaś.
JanxSpirit
Posty: 3
Rejestracja: ndz 01.mar.2020 - 17:03
Moja broń: leworwer

Re: Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: JanxSpirit »

Jesli to jest stan rewolweru `po wyjeciu z pudelka`jak pisales,to ja sie pytam gdzie go kupiles,daj znac to ludzie beda unikac sklepu.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: mar_kow »

JanxSpirit pisze: ndz 01.mar.2020 - 18:04 Jesli to jest stan rewolweru `po wyjeciu z pudelka`jak pisales,to ja sie pytam gdzie go kupiles,daj znac to ludzie beda unikac sklepu.
W każdym sklepie można się "naciąć"... W pewnym w którym bezproblemowo robiłem zakupy też dostałem rewolwer ze sklepanymi kominkami (nowy z pudełka). Z tym że po kontakcie mailowym i fotkach bezproblemowo dostałem gratis nowe kominki. Nie można winić do końca sklepu, brakuje sprzedawców a nowi się nie znają (ale kasę by brali). Klient też nie dba o sprzęt - klepie na sucho mimo informacji.
Szanujący się sklep dba o klienta a każdemu wpadka może się zdarzyć...
JanxSpirit
Posty: 3
Rejestracja: ndz 01.mar.2020 - 17:03
Moja broń: leworwer

Re: Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: JanxSpirit »

No niby i racja a w sumie jak na miejscu w sklepie człowiek podjarany nowym zakupem to i takie `drobiazgi` może przegapić.Tak czy tak reklamować i to szybko.
manolo4
Posty: 36
Rejestracja: wt 03.lip.2018 - 19:31
Moja broń: takie tam

Re: Czy zareklamować Remingtona?

Post autor: manolo4 »

Ja tam na tym drugim zdjęciu g...o widzę. Ślady na bębnie to efekt twardej sprężyny dwupalczastej i ostrych krawędzi zęba blokady. Niestety częste zjawisko. Zarobić promyki na zębie blokady, zmniejszyć napięcie sprężyny dwupalczastej przez poluzowanie śruby mocującej (wyregulować napięcie).
Łot cała flozofija

Jak nie grzechocze to zostaw wymienisz i trafisz na gorszego chwasta.
ODPOWIEDZ