nowy bęben

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
ODPOWIEDZ
lysy1977
Posty: 11
Rejestracja: wt 16.kwie.2019 - 06:49
Moja broń:

nowy bęben

Post autor: lysy1977 »

witam ponownie,i znowu proszeę o pomoc,otóż zakupiłem dodatkowy bębenek (nowy) i po włożeniu do ramy pierwsze 4 napiecia kurka idą lużno,a dwa ostatnie strasznie ciężko,niby oba identyczne a jednak coś jest nie tak.Dodam,że starszy bęben chodzi normalnie.Czy ktoś się z czymś takim spotkał?
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: nowy bęben

Post autor: RedGuy »

Może wycięcia na blokadę są lekko przesunięte, może zęby z tylu trochę nierówne - tak kombinuję :-? . Wydaje mi się że najlepiej takie rzeczy dokupywać osobiście w sklepie by móc przymierzyć i zobaczyć czy wszystko ok, bo jakość współczesnych replik jest co najmniej dyskusyjna. Jeśli nabyłeś w sklepie to można spróbować odmienić.
lysy1977
Posty: 11
Rejestracja: wt 16.kwie.2019 - 06:49
Moja broń:

Re: nowy bęben

Post autor: lysy1977 »

niestety oddanie nie wchodzi w grę,ale zauważyłem sporą poprawę po kilkudziesięciu naciągnięciach.Może musi się dotrzeć?
lysy1977
Posty: 11
Rejestracja: wt 16.kwie.2019 - 06:49
Moja broń:

Re: nowy bęben

Post autor: lysy1977 »

właśnie wróciłem z strzelnicy,po pierwszym bębenku jak ręką odjął,pierwsze strzelanie i już wiem,że popłynąłem:)
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: nowy bęben

Post autor: PosiadaczProcy »

https://www.youtube.com/watch?v=nyST_EiJlVs - Głupi niedźwiedziu!! Rychło by się o tobie prokurator zwiedział i już u nas nad Wisłą we w pierdlu byś siedział! A na BlackPowder? Na BlackPowder stary też byłbyś odsądzony: od czci oraz wiary... :-D :-D :-D
Magua
Stary bywalec
Posty: 549
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: nowy bęben

Post autor: Magua »

A czemuż to miałby siedzieć w pierdlu? Znam ludzi, ktorzy mają konwertowane rewolwery, ba, strzelaja z nich sobie na zawodach i nikt ich nigdzie nie sadza.
escobar
Bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pt 01.lut.2019 - 12:51
Moja broń: GA12 . GA12 SLUG GA16 .44 .44 .44 .44 .58 .45

Re: nowy bęben

Post autor: escobar »

lysy1977 pisze: sob 04.maja.2019 - 07:11 niestety oddanie nie wchodzi w grę,ale zauważyłem sporą poprawę po kilkudziesięciu naciągnięciach.Może musi się dotrzeć?
Podobną sytuację miałem w Cattlemanie nawet reklamowałem jeden z bębnów dostałem nowy ale sytuacja ta sama, dopiero praca kurkiem naciąganie i suche strzały dotarły bęben pamiętaj aby zabezpieczyć kominki .
lysy1977
Posty: 11
Rejestracja: wt 16.kwie.2019 - 06:49
Moja broń:

Re: nowy bęben

Post autor: lysy1977 »

Już się go pozbyłem
ODPOWIEDZ