Konserwacja i czyszczenie zabytkowej broni

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
rusznik
VIP
Moja broń:

Re: Konserwacja i czyszczenie zabytkowej broni

Post autor: rusznik » śr 20.gru.2017 - 13:46

Zasadniczo rozsmieszyla mnie twoja ''bezradnośc'' kolego amigo i porownanie zakupu epokowej broni do hazardu i szczesliwego trafu...tak tylko moze mowic dyletant...gdyz czlowiek ktory choć troche zna RZETELNE podstawy bronioznawcze idzie na zakupy orginalnej broni niczym do sklepu z ''firmowymi wiertarkami''... :D
Mistrzow picu i zalosnych podrobek jest najwiecej w Polsce i Czechach - tak wedlug mych dlugoletnich obserwacji...jednak majac odpowiednia wiedze latwo rozpoznaje sie podroby od oryginału i to nawet na ''odleglosc'' z internetowych fotek...
Osobiscie od kilku juz lat w 90% dokonuje zakupow przez internet i to czesto zakupow wartych kilka tysiecy Euro...jakos jeszcze nieudalo sie mnie oszukac lub tez nietrafil mi sie jeszcze jakis nieudany-nietrafiony zakup :D no ale emocje czasami sa przy takich zakupach ale do hazardu bym tego nieporownal...
Druga kwestia tematu zakupow , to powiem wam koledzy ze wcale nie trzeba byc mistrzem wiedzy bronioznawczej z ćwierćwiecznym doswiadczeniem aby dokonac udanego zakupu epokowego orginalu broni...wystarczy do tego uczciwy i profesjonalny sprzedajacy lub takowy doradca...
Idac dalej w glownym temacie do czyszczenia i konserwacji zabytkowej broni tez nie jest potrzebny wlasny bogato wyposazony warsztat i wybitna wiedza oraz umiejetnosci gdyz podstawowa konserwacje i czyszczenie mozna wykonywac na ogolnie przyjetych zasadach- jak z replikami cp.
Do powazniejszych renowacji i napraw o tuningu w kierunku strzeleckim niewspominajac potrzebny jest juz fachowiec i tu trzeba takiemu ''majstrowi'' zlecic robote a nie zadawac debilne pytanka po forach internetowych jak by tu cos SAMEMU SPIEPSZYĆ 8) :lol:
Majsterklepkow w kraju nad Wisla mamy bardzo duzo tylko kto po nich bedzie to wszystko POPRAWIAL 8-)

ODPOWIEDZ