Na co zwrócić uwagę przy kupnie rewolveru

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
Lupus60
Posty: 25
Rejestracja: wt 04.paź.2016 - 10:30
Moja broń:

Re: Na co zwrócić uwagę przy kupnie rewolveru

Post autor: Lupus60 »

Dobre już było 😎
PosiadaczProcy
Bywalec
Posty: 166
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Na co zwrócić uwagę przy kupnie rewolveru

Post autor: PosiadaczProcy »

Wycior pisze: wt 23.lip.2019 - 10:31 1. Lewą i prawą stronę broni określamy patrząc zgodnie z kierunkiem celowania. Do patrzenia od strony wylotu lufy, aczkolwiek czasem nieuniknionego, lepiej się nie przyzwyczajać.

2. Do przemyślenia przed ulepszaniem za pomocą pilniczka. Pracujące powierzchnie elementów mechanizmu są utwardzane powierzchniowo (przynajmniej powinny być). Jak się je dopiłuje to może (ale nie na pewno) będą miały korzystniejszy kształt. Na pewno natomiast stracą powierzchniowe utwardzenie. Od tej pory będą się zużywać w nieporównywalnie szybszym tempie i ich "idealny" kształt zapewne długo się nie utrzyma. Odtworzenie powierzchniowego utwardzenia jest zaś o kilka rzędów trudniejsze od wymachiwania pilnikiem.
Nie polecałem "piłowania", sugerowałem jedynie zatępić/zapolerować krawędź ząbka ustalającego. Choćby nawet stracił on w tej operacji na twardości - we współpracy z bębnem "miętkością" równą miedzi i tak wygra...Jeden - jeden!! - obrót bębna wystarczył by w/w ząbek zatrzasku we wszystkich 6 wrębach bębna zbił ich krawędzie, to daje pojęcie o gatunku gównolitu z jakiego wykonano bęben... :ops: :oops: :-?
ODPOWIEDZ