O myśliwym i misiu

ODPOWIEDZ
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

O myśliwym i misiu

Post autor: mkowalczuk »

Idzie myśliwy przez las. Rozgląda się na boki w poszukiwaniu zwierzyny...
Nagle - Jest! Niedźwiedź!
Przyłożył szybko dwururkę do ramienia, przymierzył i BACH!
Kłęby dymu zasłoniły mu pole widzenia więc rozgania je machając ręką, patrzy... misia ani śladu... podchodzi bliżej i czuje, że coś go delikatnie klepie w ramię. Odwraca się a tu za nim stoi niedźwiedź i uśmiechając się mówi:
- Wiesz stary, u nas w lesie jest taki zwyczaj, że każdy kto do mnie strzeli i nie trafi robi mi laskę...

Wraca wkurzony myśliwy do domu wydłubując futro z pomiędzy zębów i myśli:
"Ta zniewaga krwi wymaga, już ja cie załatwię!"

Kilka dni później zasadził się gość w tym samym miejscu z pożyczonym od
znajomego wielkokalibrowym sztucerem z lunetą. Nagle na polanę wtoczył się leniwie niedźwiedź. Myśliwy przymierzył bardzo starannie, odmierzył poprawkę na wiatr, wstrzymał oddech i BACH!!!

Zanim dym się rozwiał poczuł lekkie klepanie w ramię.

Znowu niedźwiedź stoi za nim i mówi:
- Wiesz stary, u nas w lesie jest taki zwyczaj...

Wraca myśliwy do domu wykasłując kłaki z gardła i myśli "Dubeltówka nie dała rady, sztucer nie dał rady... Trzeba coś mocniejszego bo przecież
nie mogę tego tak zostawić!"

Kilka dni później zasadził się w tym samym miejscu z kupionym na stadionie X-lecia granatnikiem przeciwpancernym i czeka, czeka...
Jest! Znowu ten sam niedźwiedź w tym samym miejscu. Przyłożył więc rurę do ramienia, przymierzył, wstrzymał oddech i JEBUT!!! Kupa dymu, latające w powietrzu kawałki drzew i ziemi, odgłos eksplozji poniósł się echem po lesie...
Echo ucichło, dym i kurz opadł. Na środku polany został dymiący krater.
Podchodzi myśliwy ostrożnie, zagląda do dziury w ziemi i... czuje delikatne klepnięcie w ramię...
Odskoczył jak oparzony nie wierząc własnym oczom, a tu nawet nie draśnięty niedźwiedź patrzy na niego ze zdziwieniem w oczach i mówi:
- Wiesz stary, tak się zastanawiam, czy ty aby na pewno przychodzisz tu na polowanie?
Awatar użytkownika
scyzor
Stary bywalec
Posty: 502
Rejestracja: śr 18.maja.2011 - 18:50
Lokalizacja: Bydgoszcz / Trzemeszno
Moja broń:

Post autor: scyzor »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Może nie o myśliwym ale o lesie:


Niedźwiedź robi obchód lasu, patrzy a pod krzakiem zając napierdzielony jak szpadel. Wziął go za uszy i mówi mu że nie ma tak robić i jak następnym razem go złapie to ma wp...l :!:
Zając obiecał poprawę.

Po tygodniu sytuacja się powtarza. Niedźwiedź już się zamierzył żeby zająca zdzielić za recydywę ale zając zaczął przysięgać że nigdy więcej itd.
No to go miś puścił grożąc palcem i powtarzając, że następnym razem to już na bank ma wpieprz.

Za jakiś czas niedźwiedź znowu robi obchód. Zająca nigdzie nie ma. Ani trzeźwego ani pijanego...

Hmmm.. zastanawia się niedźwiedź co z nim się stało. Poszedł nad strumyk, usiadł na kładce i myśli.

Nagle patrzy - coś płynie z prądem... podpływa bliżej - uszy zająca :!: :szok:

Złapał niedźwiedź za te klapioki i wyciągnął ociekającego zająca oczywiście.
Mało tego patrzy - zając nawalony jak perszing :!:
No zając - mówi niedźwiedź - teraz już ci się oberwie :!:
A zając na to: misiu, ty se k...wa lasu pilnuj :!: A od nas rybek to się odpier..l :!:
ODPOWIEDZ