Laser do remingtona

artur66624
Posty: 1
Rejestracja: śr 19.cze.2019 - 06:53
Moja broń: Remington

Laser do remingtona

Post autor: artur66624 »

Witam ostatnio wrzuciłem swój patent na FB. lecz chyba za dużo osób się nim zainteresowało to temat został usunięty. Mój patent to laser, który zamontowałem na remingtona bez potrzeby przeróbki ramy i wiercenia mocowań na szynę montażową. Zdjęcia pokazują jak to wygląda celność jest perfekcyjna.Obrazek
Załączniki
20190619_053232.jpg
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Laser do remingtona

Post autor: stangret »

Masz może pomysł jak zamontować latarkę SureFire na boku lufy? Niestety u dołu jest ten cholerny pręt do nabijania i nie bardzo mam pomysł :-(
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Laser do remingtona

Post autor: nerokpl »

Dzisiejsza poranna kawa nie smakowała tak dobrze. XIX wieczny rewolwer z laserem, nałożonymi kapiszonami(komory być może też załadowane), palcem na spuście. Dla mnie słaby pomysł z tym laserem. Poza tym zacznij od zasad bezpiecznego posługiwania się bronią.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Laser do remingtona

Post autor: .44 »

[wpis z innej części internetu z wulgaryzmami nie przystoi u nas, proszę takich rzeczy u nas nie umieszczać :(]

To twój wpis na Facebooku kolego artur66624 vel Artur Załęski ?
(pisownia oryginalna)
Ostatnio zmieniony śr 19.cze.2019 - 09:26 przez .44, łącznie zmieniany 2 razy.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Laser do remingtona

Post autor: .44 »

nerokpl pisze: śr 19.cze.2019 - 09:17 Dzisiejsza poranna kawa nie smakowała tak dobrze. XIX wieczny rewolwer z laserem, nałożonymi kapiszonami(komory być może też załadowane), palcem na spuście. Dla mnie słaby pomysł z tym laserem. Poza tym zacznij od zasad bezpiecznego posługiwania się bronią.
Facebook już zdążył usunąć wpis naszego nowego kolegi. Opisywał tam swoje eksperymenty balistyczne na szrocie samochodowym. Pisał że gdzie świeci laser tam się dziura od kuli robi.
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Laser do remingtona

Post autor: jedna_brew »

każdy ze swoja bronią może robić co mu się żywnie podoba o ile nie łamie przy tym prawa :). moim osobistym zdaniem lepiej nauczyć się celować "domyślnymi" przyrządami (a nawet piłować muszkę, he ;)) niż montować laser, ale czemu nie - jak się komuś podoba, to niech sobie montuje :) przy czym laser na remiku ma kilka wad:

* po takiej przeróbce na strzelnicę się nie wejdzie ze względów bhp, bo laser może uszkodzić komuś wzrok. czyli nie da się z tego legalnie strzelać, wicie rozumicie...
* remik wcale nie potrzebuje lasera żeby kula trafiała tam gdzie się wyceluje lufę... :)

remik z optyką :):
https://www.youtube.com/watch?v=jqXvSa7cmpM
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Laser do remingtona

Post autor: mar_kow »

artur66624 pisze: śr 19.cze.2019 - 07:02 Witam ostatnio wrzuciłem swój patent na FB. [...]
Kolejny... :kastro: Twoim patentem pewnie policja się już zainteresowała skoro strzelałeś na szrocie...
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Laser do remingtona

Post autor: .44 »

Widzę że genialny pomysł sympatycznego kolegi artura666ileśtam szału nie zrobił zarówno na fuckbuku jak i tutaj. Myślę że na beżowym forum spotka się z wielkim uznaniem i powszechnym zachwytem...
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Laser do remingtona

Post autor: Wycior »

Właśnie przyszło mi do głowy jak proste byłoby zamontowanie lasera celowniczego w karabinach wojskowych i muszkietach. Każdy z nich posiada jakiś system mocowania bagnetu. Wystarczyłoby zamiast groźnej głowni nasadzić obejmę z laserem. Czask-prask, zasadzamy tuleję lasera na lufie, przekręcamy pierścień blokady i rąbiemy same dychy. Na strzelnicę, miły bracie, dziura w tarczy czeka na cię.
Flash
Bywalec
Posty: 202
Rejestracja: śr 08.lis.2017 - 11:32
Moja broń:

Re: Laser do remingtona

Post autor: Flash »

Właśnie opisałeś dzidę laserową a na to chyba trzeba pozwolenie.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Laser do remingtona

Post autor: mar_kow »

Właśnie przez takich @artur66624 strzelectwo CP czekają wcześniej czy później nieuniknione zmiany... Stopień ograniczeń będzie zależał od ilości potencjalnie niebezpiecznych głupich zdarzeń (debilnych użytkowników) a głównie od bojaźliwości i głupoty polityków...
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Laser do remingtona

Post autor: wyrzucony »

Mam nadzieję, że artur(ileśtam) będzie już omijał szerokim łukiem nasze forum bo jeszcze jeden taki głupi wpis i pójdzie szukać gunsmitha.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Laser do remingtona

Post autor: RedGuy »

Tak się rozmarzyłem i prócz lasera można przedłużyć pobojczyk i przerobić go na bagnet a w wystrzeloną pustą komorę wtykać patyk sylwestrowej rakiety i mamy granatnik :-D - taki CPRambo :?:. Eeeee chyba autor się pokapował że pomysł się nie przyjmie :-?.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Laser do remingtona

Post autor: Marek »

.44 pisze: śr 19.cze.2019 - 13:44 Widzę że genialny pomysł sympatycznego kolegi artura666ileśtam szału nie zrobił zarówno na fuckbuku jak i tutaj. Myślę że na beżowym forum spotka się z wielkim uznaniem i powszechnym zachwytem...
Nie bądź taki skromny, zobaczył ze bardzo pasujesz z tymi zdjęciami do tego pomysłui coś widać zaiskrzyło

viewtopic.php?t=585
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Laser do remingtona

Post autor: .44 »

Marek pisze: śr 19.cze.2019 - 21:40
.44 pisze: śr 19.cze.2019 - 13:44 Widzę że genialny pomysł sympatycznego kolegi artura666ileśtam szału nie zrobił zarówno na fuckbuku jak i tutaj. Myślę że na beżowym forum spotka się z wielkim uznaniem i powszechnym zachwytem...
Nie bądź taki skromny, zobaczył ze bardzo pasujesz z tymi zdjęciami do tego pomysłui coś widać zaiskrzyło

viewtopic.php?t=585
Brak słów...
P.S.
Z Gallagera zdjęta lunetka.
Czeka sobie w pudełku na Winchestera 1892 w kalibrze .44-40
Już niedługo...
ODPOWIEDZ