Gdzie strzelają ludziska z powiatu piotrkowskiego lub radomszczańskiego

Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Gdzie strzelają ludziska z powiatu piotrkowskiego lub radomszczańskiego

Post autor: RedGuy »

Witam. Rozglądam się za jakąś strzelnicą cp w okolicach Kamieńska ale wygląda to blado. Jest co prawda jakaś strzelnica w Kamieńsku ale to chyba jakiegoś klubu i używanie wiąże się z przynależnością (czytaj składkami, itp). Rozglądam się bardziej za czymś ogulnodostępnym oczywiście dla cp. Ma ktoś namiary bo na mapce wygląda nie wesoło.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Gdzie strzelają ludziska z powiatu piotrkowskiego lub radomszczańskiego

Post autor: wyrzucony »

W Radomsku strzelają z CP i jest tam fajna strzelnica :) nawet na 200 m.
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Gdzie strzelają ludziska z powiatu piotrkowskiego lub radomszczańskiego

Post autor: Szaddam »

Nie ma czegoś takiego jak "strzelnica ogólnodostępna".
Każda należy do jakiegoś Klubu, LOK-u, PZŁ, czy jest prywatna, i na każdej obowiązują jakieś opłaty (za godzinę, składka członkowska, itp.).
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Gdzie strzelają ludziska z powiatu piotrkowskiego lub radomszczańskiego

Post autor: RedGuy »

Szaddam pisze: czw 24.sie.2017 - 16:23 Nie ma czegoś takiego jak "strzelnica ogólnodostępna".
Każda należy do jakiegoś Klubu, LOK-u, PZŁ, czy jest prywatna, i na każdej obowiązują jakieś opłaty (za godzinę, składka członkowska, itp.).
Nie no rozumiem że opłata jest, tyle że nie mam pojęcia jak takie coś działa. Ostatnią strzelnicą na jakiej strzelałem była strzelnica w jednostce wojskowej. Jest strzelnica w miejscowości w której mieszkam (Kamieńsk), należy do klubu 10-ka czy jakoś tak ale nie ma tam nikogo więc nawet nie ma się kogo zapytać czy można i za ile. Na upartego jestem gotów skosić im to trawsko co tam porosło ;) . Radomsko całkiem blisko i z chęcią się wybiorę by sprawdzić nowy nabytek :remik: Miałem podjechać dzisiaj do Piotrkowa Tryb. i zapytać na tamtejszej strzelnicy ale zj... mi się samochód i musiałem odpuścić :; .
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Gdzie strzelają ludziska z powiatu piotrkowskiego lub radomszczańskiego

Post autor: Szaddam »

Dla własnej spokojności lepiej bawić się CP tylko i wyłącznie na legalnych, funkcjonujących strzelnicach. Na takich gdzie (przynajmniej oficjalnie) jest Prowadzący Strzelanie, istnieje Regulamin, itp. W innym przypadku można mieć kłopoty z Niebieskimi.
Mimo braku obowiązku posiada zezwolenia na broń, CP dalej bronią jest! to i trzeba przestrzegać podstawowych reguł.
ODPOWIEDZ