Bydgoszcz

Slavo
Moja broń:

Bydgoszcz

Post autor: Slavo » pn 12.cze.2017 - 21:41

Witam towarzyszy! szukam strzelnicy która dopuszcza strzelanie z CP w Bydgoszczy lub najbliższych okolicach? widzę że ruchu w temacie nie ma, szkoda :-(

Ernike
Moja broń:

Re: Bydgoszcz

Post autor: Ernike » wt 13.cze.2017 - 00:20

Witam,
Widzę,że nie ma odzewu więc pomogę chociaż myślę, że to co powiem to podstawy... na wszystko wujek Google Ci odpowie jak nie ma nikogo z okolic od czarnego prochu to musisz podzwonić sam po strzelnicach i się popytać. Mojej okolicy mam 3 strzelnice z tego jedna kryta. Doradzę, że 95% na krytej strzelnicy nie pozwolą Ci strzelać z CP ale zawsze można zadzwonić. Szukaj w okolicy strzelnic odkrytych tam nie powinno być problemów. Jak nie wiesz gdzie są strzelnice a masz dwie lewe ręce do szukania w necie tak jak ja :P to idziesz do sklepu z bronią tam Cię pokierują.
Na północy polski jest słabo z CP mało ludzi posiada tą broń jeszcze mniej z niej strzela.

Slavo
Moja broń:

Re: Bydgoszcz

Post autor: Slavo » wt 13.cze.2017 - 23:19

witam ponownie! zauważyłem że w okolicach Bydgoszczy słabo z CP a szkoda bo jak dla mnie strzelanie z CP daje większą przyjemność niż z nitro no i sama "ceremonia załadowania broni" to bajka, ja akurat w tygodniu przebywam w "stolycy" naszej więc korzystam z tego co daje wawka

ODPOWIEDZ