Strzelnica Kochcice

Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Strzelnica Kochcice

Post autor: Heron »

Oficjalna nazwa: HOTEL *** STRZELNICA FAMILY RESORT & SPA
ul. Lubliniecka 9
42-713 Kochcice

Część informacji można odszukać na ich stronie internetowej:
http://resortstrzelnica.pl/

oraz mała opinia
https://blackpowder.pl/strzelnica-kochc ... trzelanie/

.
Załączniki
kochcice.png
Witja
Posty: 3
Rejestracja: ndz 21.lis.2021 - 14:12
Moja broń: Remington 44

Re: Strzelnica Kochcice

Post autor: Witja »

Może nieco zaktualizuję informacje. Wczoraj czyli 30 kwietnia byłem i postrzelałem. Strzelnica jak najbardziej ok, przyjazna i z odpowiednim zapleczem. Jedynym małym zgrzytem akurat w ten dzień był chyba brak wymiany informacji pomiędzy recepcją przyjmującą rezerwacje a instruktorem. W efekcie mimo zarezerwowanego toru strzelałem tylko godzinę, albowiem o 11.00 wpadłą grupa 50 górników, którzy, o dziwo , też mieli rezerwację. A torów tylko 4. Pozostał niedosyt, zrekompensowany bardzo dobrą kawą w restauracji ( choć nie tanią) oraz postanowienie, by jednak pokazywać się tam w tygodniu. Jak zapewniał p. Marek, wtedy jest mniej ludzi i można się lepiej skupić nad zabawą z rewolwerem. Płatność jak na razie 40 za godzinę, czyli przyzwoicie.

Na marginesie: Obok mnie strzelali z ostrej . Było takie pyk pyk pyk, nagle mój remik łubudu i kupa dymu A za chwilę na torze 50 m ktoś z długiego czarnoprochowca PIERDUT, i jeszcze więcej dymu :D :D :D

Do zobaczenia niebawem
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Strzelnica Kochcice

Post autor: Heron »

I to właśnie ostatnio mam zamiar realizować - wizyty w tygodniu.
Ostatnio w weekend ciężko było się nawet umówić, ale jak rezerwowałem - to nie zdarzyło się, aby były jakieś nieścisłości.
Ale nie ukrywam - przy 50 osobach :D mogli zmienić zdanie ... jednak to komercja.

Ale cena - jak najbardziej przyzwoita jest, myślę że może uda się jeszcze coś wynegocjować dla blackpowder.pl ... o ile będzie to w tygodniu a nie w weekend ;) Cena w TG podskoczyła z 60 zł do 75 zł /h ... czyli, opłaca się dojechać dalej.

Może jakąś większą ekipą się wybrać? :D
Witja
Posty: 3
Rejestracja: ndz 21.lis.2021 - 14:12
Moja broń: Remington 44

Re: Strzelnica Kochcice

Post autor: Witja »

Znowu postrzelałem w Kochcicach w świateczny czwartek. Cisza, spokój, na osiach w sumie dwie osoby łącznie ze mną. Można się skupić na strzelaniu. Chętnie bym spotkał kogoś gwoli integracji, ale moje miasto liczy ponad 200 tys. i trudno znaleźć kilku na takie spotkanie. A wiem,że są. Ale może mają rewolwery do wieszania na ścianie. :P
PS. Kawa w restauracji w dalszym ciągu na wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ