CP w Piotrkowie

ODPOWIEDZ
WfI
Posty: 7
Rejestracja: sob 12.kwie.2008 - 19:37
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Moja broń:

CP w Piotrkowie

Post autor: WfI »

Witam !
Mam chęć na powrót do dawnego hobby - kiedyś strzelałem z pistoletu .22 .
Oczywiście obecnie wchodzi w grę tylko CP / pozwolenie na inne to istne cudo/.Jeżeli chodzi o CP to jeszcze nic nie nabyłem. To na tyle jeśli chodzi o mnie.
Mam pytanie - czy ktoś z Piotrkowa Tryb. lub okolic trochę strzela z dowolnego CP , jeśli tak to proszę o kontakt / o ile oczywiście jest ochota /.
Może w grupie będzie fajniej :-)

Pozdrawiam wszystkich Dymiących!
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: CP w Piotrkowie

Post autor: RedGuy »

No i jak, znalazłeś kogoś do strzelania?
Stefanek
Bywalec
Posty: 368
Rejestracja: śr 20.sty.2016 - 16:16
Lokalizacja: niedaleko Warszawy
Moja broń:

Re: CP w Piotrkowie

Post autor: Stefanek »

Bez przesady. Jeśli nie byłeś karany i nie masz jakichś szczególnych kłopotów ze zdrowiem, to uzyskanie pozwolenia na pistolet bocznego zapłonu nie jest specjalnie trudne. Bez problemu znajdziesz mnóstwo informacji na ten temat w internecie. Wyguglaj sobie np. Nadwiślańskie Towarzystwo Strzeleckie - poprowadzą Cię za rączkę krok po kroku.
Ale oczywiście zachęcam do kupna broni CP. Pozwolenie pozwoleniem, broń współczesna bronią współczesną, ale CP ma swój niepowtarzalny urok ;-)
Ostatnio byłem na takim pikniku strzeleckim, na którym było mnóstwo ludzi posiadających od lat pozwolenia na broń sportową lub kolekcjonerską i mnóstwo WBP - a i tak największą frajdę wszyscy mieli ze strzelania właśnie z CP :-)
ODPOWIEDZ